Sprievodca nákupom

Výber správneho invalidného vozíka, antidekubitnej sedačky alebo príslušenstva niekedy nie je jednoduchý. Niektorí ľudia si radi prezerajú výrobky podľa kategórií, iní vítajú tipy podľa ročných období a ďalší si berú za vzor iného používateľa invalidného vozíka. Snažili sme sa vám poskytnúť všetky tieto varianty prezerania nášho sortimentu.

Samozrejme, stále platí naša ponuka stretnúť sa s konzultantom, ktorý vám bude veľmi rád k dispozícii.

Vyberte si podľa kategórie

Ak uprednostňujete výber podľa kategórií, môžete vyhľadávať podľa týchto skupín. K dispozícii sú invalidné vozíky od najlacnejších až po najdrahšie, od štandardných až po najmodernejšie, sedačky všetkých typov (penové, vzduchové, gélové), ako aj zaujímavé pomôcky pre voľný čas.

Vyberte si podľa situácie

Pokúsili sme sa rozdeliť naše produkty do kategórií podľa typológie udalostí. Samozrejme, každý má svoje vlastné preferencie, ale ak sa chystáte napríklad na festival, vybrali sme niekoľko tipov, ktoré by vás mohli osloviť.

Vyberte si podľa typu hendikepu

Vždy je ťažké niečo odporučiť bez toho, aby sme sa fyzicky stretli a len na základe typu hendikepu, ale možno vás pri výbere inšpiruje niekoľko tipov. Naozaj sú to len návrhy a inšpirácia a pokojne využite stretnutie s naším konzultantom pre konkrétny výber.

Inšpirujte sa našimi zákazníkmi

Naši zákazníci sú zástupcovia našej misie, a ich príbehy sú inšpiráciou pre nás všetkých. Príbehy vám priblížia ich cestu, záujmy, odporúčania na produkty ale aj tipy na vychytávky.

Neviete ako ďalej?

Ak vám niektoré kroky nákupu stále nie sú jasné, kontaktujte nás. Čoskoro sa vám ozveme a všetko ochotne vysvetlíme. Stačí, ak čo najpodrobnejšie vyplníte uvedený formulár.

 


  Pomáhame ľuďom po celom Slovensku!

  A pomôžeme aj vám. Tvoríme najväčšiu komunitu vozičkárov na Slovensku, ktorá sa vám neobráti chrbtom. Preto nám neváhajte napísať v prípade, že vám s nákupom či financovaním vozíka treba poradiť.

  Našich partnerov si vyberáme pozorne. Nepúšťame sa do spoluprác pre profit, ale pre profesionalitu a komfort, ktorý vám prinášame.

  Potrebujete poradiť?

  Naši odborníci pre vás poskytujú bezplatné odborné či právne poradenstvo. Všetky naše rady sú overené skúsenosťami, a preto sa vám snažíme pomôct, ako najlepšie vieme. Odpovede na najrôznejšie otázky pre vás pravidelne aktualizujeme v našej online poradni. Viac informácii sa dozviete priamo na stránke. Pokiaľ v poradni nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať.

  tím Letmo Piešťany