Príbehy

Prinášame vám príbehy našich zákazníkov.  Zároveň ide o klientov, ktorí sú pre nás silnou inšpiráciou. Nielen tým, ako prekonávajú prekážky, ale tiež životným postojom. Produkty dávajú zmysel až vo chvíli, kedy ich vidíte použité v praxi a pochopíte ich prínos v zvládaní každodenných úloh.

Tomáš Masaryk

Všetko je možné!

Športovec, obchodník, motivátor a hrdý Záhorák. Druhýkrát som sa doslova a dopísmena narodil v roku 2001 po ťažkej autonehode, ktorú by štatisticky nemalo prežiť 99 percent ľudí a lekári ma v danom čase dokonca vyhlásili za mŕtveho.

V tomto čase som patril medzi najväčšie talenty slovenského futbalu a mal som čerstvo po promóciách na Fakulte telesnej výchovy a športu v Bratislave. Hneď po autonehode som sa dozvedel, že na mňa čakal lukratívny kontrakt vo francúzskom futbalovom klube OSC Lille. Vesmír to však zariadil inak.

Už pár rokov po autonehode som sa začal naplno venovať tenisu na vozíku. Na svetovom šampionáte družstiev sme získali ôsme miesto ako družstvo, viackrát som uspel na medzinárodných turnajoch, som štvornásobným majstrom Československej tour voštvorhre a trojnásobným držiteľom slovenského striebra vo dvojhre a držiteľ trofejí z medzinárodných turnajov. Za ten čas čo hrám tenis navozíku som získal cca 130 trofejí.

Podarilo sa mi získať skvelú prácu v obchodnej zahraničnej firme, ktorá ma baví a napĺňa.
Po všetkom, čo som zažil, zostávam nenapraviteľným optimistom, snažím sa byť sebestačným a každým dňom presviedčam seba aj ostatných, že fyzické obmedzenia neexistujú, iba tie, ktoré máme v hlave. Mojeprednášky už absolvovalo niekoľko tisíc študentov, zamestnancov a podnikateľov, len s pozitívnym ohlasom.

Rozhovor s Tomášom Masarykom si môžete pozrieť TU.

Tomáš používa aj tieto produkty