QUICKIE Matchpoint Ti

Ľahký tenisový vozík s titánovým rámom.

Popis

Ľahký tenisový vozík s titánovým rámom.

Je váš tenisový vozík ťažký? Vyskúšajte nový Quickie Ti Match Point®. Po vzore nášho veľmi úspešného modelu Quickie (hliníkového) Ti Match Point je Quickie Ti Match Point vybavený titánovým rámom sedadla, ktorý znižuje celkovú hmotnosť o viac ako 2,5 kg. Táto zmena a rad ďalších nových možností robí z modelu Quickie Ti Match Point jednu z najhybnejších stoličiek na súčasnom tenisovom kurte.


Systém nastavenia ťažiska

Náš patentovaný systém nastavenia ťažiska poskytuje 3,5″ nastavenie ťažiska a až 5″ nastavenie vertikálneho nastavení sedačky bez toho, aby ste museli meniť veľkosť vidlice, veľkosť predných koliesok, veľkosť kolies alebo meniť otvory pre vidlice. To vám umožňuje optimalizovať nastavenie vozíka z hľadiska manévrovateľnosti a efektívnosti bez toho, aby ste museli pridávať alebo kupovať dodatočné diely.


Pevný pás so zámkom

Nový polohovací pás s račňou bol inšpirovaný prototypom vyvinutým jedným z našich vlastných športovcov. Tento pás má dve sady uzamykateľných západkových svoriek podobných tým, ktoré sa používajú v snowboardových viazaniach. Tieto západkové svorky umožňujú čo najtesnejšie spojenie so stoličkou. Čím pevnejšie je spojenie, tým ľahšie sa pohyby hornej časti tela prenášajú do pohybu stoličky. (voliteľné)


Bezpečné a robustné

Model Quickie All Court Ti je vybavený špeciálnymi mimoriadne tvrdými kolieskami (tvrdosť 92 durometrov). Nové kolieska zaisťujú, že rýchlosť a manévrovateľnosť stoličky nie sú jednoducho pohltené kolieskami. All Court Ti je tiež vybavená výstuhou proti prevráteniu piateho kolieska. Táto nastaviteľná výstuha, umiestnená medzi uťahovacou tyčou operadla a integrovanou výstuhou proti prevráteniu, eliminuje prehnutie rámu sedadla smerom dozadu, ktoré vzniká, keď sa hráč nakláňa dozadu.


Sklon kolies

Extrémny sklon 16° a 20° ponúka vynikajúcu stabilitu a ľahké zatáčanie.

 

Viac o príbehu Tomáša Masaryka aj TU.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Matchpoint Ti”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.