Dohodnite si konzultáciu

História spoločnosti Letmo sa vďaka vám, verným klientom, píše už niekoľko desiatok rokov. Náš spoločný úspech sa zakladá na filozofii celoživotného partnerstva s klientom.

Pomôžeme vám s výberom

Sme najpovolanejší odborníci v komplexnej téme mobility, bezbariérovosti, zdvíhania i sedenia. Neexistuje otázka o vozíkoch, na ktorú by sme nevedeli odpovedať. Dovoľte nám ukázať vám, že individuálne prispôsobenie vozíka či výber správneho príslušenstva je s nami jednoduchý. Od toho sú tu naši konzultanti! Stačí vyplniť nižšie uvedený formulár, aby sme vás vedeli prideliť regionálnemu konzultantovi, ktorý sa o vás bude starať.

AKO PREBIEHA KONZULTÁCIA?

Vyplňte formulár

Vyplňte nižšie uvedený formulár a popíšte nám čo vás zaujíma a s čím potrebujete pomôcť.

Počkajte na kontakt

Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro. Pýtajte sa na všetko, čo Vám nie je jasné a dovoľte našim konzultantom, aby vás previedli týmito zložitými a komplexnými procesmi s ľahkosťou.

Otestujte si produkt

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.

Potrebujete poradiť?

Vyplnenie formulára a vaša krátka správa nám uľahči priradenie toho správneho konzultanta.


  Tvoríme najväčšiu komunitu vozičkárov

  Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. 

  Sme predajcom a servisným strediskom najkvalitnejších vozíkov na trhu svetových značiek. 

  Najlepšia kvalita a značky

  Vyberáme pre vás tých najkvalitnejších výrobcov na európskom i celosvetovom trhu. Všetky pomôcky, ktoré pre vás prinášame sú navrhované a vyrábané vo vysoko profesionálnych podmienkach. Niektoré k nám cestujú z Ameriky, Nemecka či Severného Írska. Z týchto ďalekých krajín výroby ich potom prispôsobujeme vašim potrebám a distribuujeme až k vám domov, vďaka čomu máte aj vy možnosť poznať tieto prémiové značky.

  Byt súčasťou Letmo komunity prináša pre našich klientov mnoho benefitov. Objavte niektoré z nich:

  Komplexné riešenie
  mobility

  Predĺžená záruka
  našich produktov

  Zdravotné pomôcky
  vyrábané na mieru

  Komunitné podujatia
  rôzneho typu

  Bezplatné skúšanie
  nových produktov

  Konzultant
  v každom regióne

  20 rokov skúseností
  s imobilitou

  Ocenenie VIA BONA
  za prácu a výsledky