QUICKIE Q400 M – Sedeo Pro

Od4 900,00

Spoľahlivý vozík s pohonom stredných kolies. Dokonale vyvážený pomer medzi skvelou ovládateľnosťou v interiéri a vysokým výkonom pri jazde v exteriéri.

Popis

Nový elektrický vozík Q400 M ponúka dokonale vyvážený pomer medzi skvelou ovládateľnosťou v interiéri a vysokým výkonom pri jazde v exteriéri. To všetko v kombinácii s kompaktným minimalistickým štýlom.
Revolučné technické riešenie si žiada aj inováciu v oblasti dizajnu. Pre novú radu vozíkov Q-série sme zvolili minimalistický dizajn založený na základnej čiernej matnej farbe podvozku a komponente, ktorý je možné rozšíriť o zameniteľné farebné prvky. Výsledkom je veľmi elegantný a čistý vzhľad s možnosťou prispôsobenia podľa konkrétnych požiadaviek.

 

q400-m-sedeo-pro

 


360° náhľad vozíka

SPOĽAHLIVÝ VOZÍK S POHONOM STREDNÝCH KOLIES – DOKONALÝ V INTERIÉRI

Výborná ovládateľnosť v interiéri bola dosiahnutá použitím ultra – kompaktného podvozku s patentovaným odpružením a nezávislým zavesením všetkých šiestich kolies. Táto verzia vozíka Q400 v základnom prevedení obsahuje sedací systém SEDEO PRO.

KOMPAKTNÝ PODVOZOK Q400M

Vďaka ultra – kompaktnému podvozku máte nad vozíkom skvelú kontrolu pri prejazdoch úzkymi priestormi, akými sú zárubne dverí, alebo výťahy.
Nízka výška sedačky od zeme zaisťuje jednoduché premiestnenie z/do vozíka od 41,5 cm s elektrickým polohovaním v priestore, alebo 42,5 cm s kombinovaným polohovaním a zdvihom.

SKVELÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI Q400M

Schopnosť otočiť sa okolo svojej vlastnej osi, intuitívne ovládanie, kompaktný 61 – 62 cm široký podvozok a polomer otáčania 56 – 63 centimetrov, to sú hlavné benefity vozíka Q400M.
Pre jednoduchší prístup k stolu, poprípade k vozidlám s nízkou výškou sedadla, je možné využiť výšku sedu vozíka od 415 mm.

VEĽMI DOBRÝ V EXTERIÉRI

Nový elektrický vozík Q400 M vám vďaka novému, patentovanému zaveseniu a odpruženiu všetkých kolies prináša veľmi dobré jazdné vlastnosti pri jazde v teréne.QUICKIE technológia systému proti preklopeniu eliminuje nebezpečenstvo prevrátenia, ktoré hrozí pri jazde v nerovnom prostredí. Zároveň efektívne eliminuje všetky nárazy, ktoré vznikajú pri prejazde po nerovnostiach.

 

ENERGIA PRE VAŠU NEZÁVISLOSŤ

Na zaistenie vašej nezávislosti vám nový vozík Q400 prináša novú radu výkonných motorových jednotiek. Vybrať si môžete z motorov s rýchlosťou 6 alebo 10 km/h*. O dostatok energie pre tieto silné motory sa starajú batérie s kapacitou 50, 60 alebo 80 Ah.
Elektrický vozík Q400 M_Sedeo Pro_Lift

SEDEO PRO – VARIABILNÝ SEDACÍ SYSTÉM

Sedací systém SEDEO PRO je tvorený variáciou širokej škály sedačiek a chrbtových opierok v kombinácii s moderným, plne nastaviteľným a ľahko konfigurovateľným rámom sedačky. Ponúka vynikajúce možnosti voľby podpory a polohovania na zaistenie miernych až stredných klinických potrieb.

 

Mechanizmus redukujúci strižné sily

Klientom, ktorí potrebujú meniť v priebehu dňa polohu sedu a nie sú schopní samostatného presunu váhy, je určená elektricky uhlovo nastaviteľná chrbtová opierka s anti-strižným mechanizmom.
Tento mechanizmus pri polohovaní zabraňuje nechcenému posunu chrbtovej opierky.

 

Jednoduchá nastaviteľnosť

Základ sedacieho systému SEDEO PRO tvorí jednoducho nastaviteľná platforma, ktorá združuje ostatné komponenty, ako sú rôzne typy sedačiek a chrbtových opierok, bočnice a stupačky.

 

Polohovacie stupačky

Pro klientov s potrebou polohovania dolných končatín je možné vozík doplniť o polohovacie stupačky. Polohovacie stupačky sú v ponuke v dvoch variantách:

  • Mechanicky polohovacie – delené stupátka
  • Elektricky polohovacie – delené stupátka /so spojenou stupačkou/ so spojenou stupačkou a redukciou strihu.

 

Odklopné bočnice

Na jednoduchý transport klienta do/z vozíka je vozík Q700 v základnom prevedení vybavený vzadu odklopnými bočnicami. Poprípade je možné vozík vybaviť bočnicami s centrálnym uchytením alebo v prípade polohovacej chrbtovej opierky o odklopné bočnice s redukciou strihu.

 


 

 

OVLÁDANIE NA DOSAH VAŠÍCH PRSTOV

Ďalší dôležitý krok pri výbere elektrického vozíka je zvoliť správny typ ovládania. Nová Q séria disponuje celou radou ovládačov, od štandardných VR2 joystickov, až po R-NET ovládač disponujúci veľkým a ľahko čitateľným HD kontrolným panelom.

KONEKTIVITA

Ovládanie vozíka je možné rozšíriť o ďalšie funkcie. K dispozícii je napríklad IR rozhranie, vďaka ktorému môžete ovládať všetky zariadenia disponujúce týmto rozhraním, ako sú televízie, DVD, hudobné systémy, atď.

R-net Advanced joystickBLUETOOTH & IDRIVE

Ovládajte váš chytrý telefón, tablet či počítač pomocou Bluetooth, alebo IDrive rozhrania. Všetky vaše domáce zariadenia môžete mať pod kontrolou.

QUICKIE PATENTOVANÉ PRÍDAVNÉ TLAČÍTKA

Vďaka patentovanému systému prídavných tlačítok je možné ovládanie vozíka ešte viac upraviť podľa konkrétnych potrieb. Prídavným tlačítkom je možné naprogramovať akúkoľvek funkciu, a potom ju umiestniť takmer na akékoľvek miesto na vozíku.

 

 

 


TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Špecifikácie
Šírka sedu: 380 – 560 mm
Výška sedu: 415 – 490 mm
Hĺbka sedu: 400 – 560 mm
Výška chrbtovej opierky: 440 – 560 mm
Celková šírka: 610 – 620 mm
Celková dĺžka: Max. 1130 mm
Rýchlosť: 6/10 km/h
Kapacita batérie: 50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maximálny dojazd: max. 40 km (s 80 Ah batériami)
Nastavenie uhla chrbtovej opierky: 90° do 150°
Polomer otáčania: 560 – 630 mm
Max. svahová dostupnosť:
Maximálna výška prekonania prekážky: 100 mm
Elektronika: VR2, R-Net
Min. váha vozíka: 140 kg
Max. hmotnosť užívateľa: 136 kg
Farby: 4 farby: zelená, oranžová, čierna, strieborná

 


Návod na použitie nájdete tu

elektrický invalidný vozík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q400 M – Sedeo Pro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…