PERMOBIL Explorer Mini

3 690,00

Explorer Mini je detský elektrický invalidný vozík, ktorý uľahčuje samo-iniciovaný pohyb a raný vývoj pohybu u malých detí od 12 – 36 mesiacov s poruchami mobility.

Popis

Nezávislosť prostredníctvom objavovania

Explorer Mini je typom elektrického vozíka, ktorý uľahčuje samo-iniciovaný pohyb a prvotné objavovanie u malých detí vo veku 12 – 36 mesiacov s poruchami mobility. Je navrhnutý tak, aby podporoval raný vývoj. Explorer Mini je ergonomické vozidlo s viacerými možnosťami prenosu váhy, ktoré pomáhajú podporovať bezpečné, stabilné vzpriamené polohy a zároveň poskytujú možnosť zlepšiť silu, vytrvalosť a posturálnu kontrolu tela.

Špecifikácia

  • Dojazd: 4-5 km
  • Šírka základne: 48.3 cm
  • Dĺžka základne: 63.5 cm
  • Svetlá výška: 2.5 cm
  • Výška sedla: 15 – 39 cm
  • Max. rýchlosť: 2,4 km/h
  • Hmotnosť vrátane batérií: 23.6 kg
  • Nosnosť: 16 kg

 


Maximalizuje raný vývoj u detí

Explorer Mini je pomôcka inšpirovaná ranými vývojovými fázami u detí. Je navrhnutá tak, aby pomohla dosahovať miľníky v ranom detstve tým, že podporuje samo-iniciovaný pohyb u detí s poruchami mobility.

Sedenie navrhnuté na zlepšenie vývoja detí

Intuitívny dizajn s integrovaným stolíkom a opierkou chrbta poskytuje oporu a zároveň slobodu pohybu. Nastaviteľné sedadlo v tvare sedla podporuje pohyb bokov a funkčné sedenie alebo ho možno odstrániť, aby sa podporili aktivity v stoji.

Umožňuje jednoduchšie objavovanie

Explorer Mini je ľahký elektrický vozík, ktorý sa jednoducho prepravuje, podporuje rozvoj pohybu a samostatné, nezávislé objavovanie u detí. Pri zlomku hmotnosti štandardných elektrických vozíkov, ho môžu rodiny vziať kamkoľvek, kde môže dieťa s poruchou mobility preskúmať svoje okolie, či už v domácom alebo komunitnom prostredí.

Podporuje včasný vývoj mobility

Proporcionálny joystick so žiarivou žltou guľôčkovou rukoväťou v stredovej línií pomáha podporovať vizuálny vývoj, dočahovanie predmetov, uchopenie a uvoľnenie, ako aj používanie oboch horných končatín, pričom poskytuje viacnásobné zmyslové vnemy u veľmi malých detí s poruchou mobility.

Ďalšie informácie

Hmotnosť

23.6 kg (vrátane batérií)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PERMOBIL Explorer Mini”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.