Extrakt túžby po poznaní a chuti objavovať – Permobil Explorer Mini

Elektrický vozík Permobil Explorer Mini

Extrakt túžby po poznaní a chuti objavovať – Permobil Explorer Mini

EXPLORER Mini je oveľa viac ako len obyčajný vozík – je to spoločník, ktorý otvára dvere k neobmedzeným možnostiam pre deti, aby mohli preskúmať svet okolo seba. Nejde ani tak o samotnú mobilitu a “točiace sa kolesá”, ide o emócie radosti, objavovania a podporu zvedavosti u detí.

EXPLORER Mini je veľmi špeciálny elektrický vozík, ktorý umožňuje najmenším nestratiť záujem a držať krok so svojimi rovesníkmi. Preto EXPLORER Mini = “mini objaviteľ”.

Explorer uľahčuje samo-iniciovaný pohyb a prvotné objavovanie malých detí vo veku 12 – 36 mesiacov s poruchami mobility. Je navrhnutý tak, aby podporoval raný vývoj. Explorer Mini je ergonomické “vozidlo” s viacerými možnosťami prenosu váhy, ktoré pomáhajú podporovať bezpečné, stabilné vzpriamené polohy a zároveň poskytujú možnosť zlepšiť silu, vytrvalosť a posturálnu kontrolu tela.

Explorer Mini pre deti

Ak je toho na prvú veľa, radi vám pomôžeme. Príďťe sa pozrieť do jedného z našich showroomov alebo si dohodnite nezáväznú konzultáciu. 😊 Naše pobočky aj otváracie hodiny nájdete tu => https://letmo.sk/kontakt/

Napíšte váš názor