Skúsenosti získané počas desiatok rokov vývoja vertikalizačných elektrických vozíkov

  • Domov
  • Blog
  • LetMo PLUS+
  • Skúsenosti získané počas desiatok rokov vývoja vertikalizačných elektrických vozíkov
Vertikalizačný elektrický vozík Permobil F5 VS

Skúsenosti získané počas desiatok rokov vývoja vertikalizačných elektrických vozíkov

Je ľahké pozrieť sa na F5 Corpus VS a obdivovať jeho schopnosť plynulo a elegantne prejsť zo sedu do stoja. Hoci je vlajková loď radu Permobil úžasná vo všetkých ohľadoch, nemôžeme prehliadať poznatky, ktoré sme nadobudli za posledných 43 rokov výroby vertikalizačných elektrických vozíkov. To, čo všetci poznáte pod názvom F5 Corpus VS, bola celoživotná cesta plná lásky, odhodlania a snahy poskytnúť koncovým používateľom rovnaké technologické výhody, aké všetci používame v každodennom živote.

 

Lekcia č. 1: Koncoví používatelia potrebujú celú škálu funkcií elektrického sedu

Hoci prvý vertikalizačný elektrický invalidný vozík Permobil z roku 1977 bol inovatívny, rýchlo sa zistilo, že kompromisy pri iných funkciách nie sú ideálne. Od využívania iba náklonu a polohovania nôh, až po obmedzenie náklonu na 25 stupňov. V 80. a 90. rokoch bolo jasné, že žiadať od koncových používateľov, aby sa vzdali kľúčových komponentov svojho systému sedenia, by nespĺňalo ich potreby najlepšie. V roku 2004 uvedením modelu Permobil Comb...

Prihláste sa do LetMo PLUS+ zóny

LetMo PLUS+ sme s kolegami pripravili preto, aby sme Vám prinášali vždy niečo naviac. Viac noviniek zo sveta, viac znalostí, viac detailov a viac výhod v podobe pozvaní na podujatia či špeciálne zľavy.

Registrácia je bezplatná.

Už ste členom? Prihlásiť

Napíšte váš názor