PERMOBIL F5 VS

Od15 166,00

Elektrický vozík s vertikalizačnou funkciou a pohonom predných kolies. Cena obsahuje polohovanie, ESP, osvetlenie atď.

Popis

Vertikalizácia je účinným spôsobom, ako podporiť väčšiu nezávislosť užívateľa a znížiť riziko sekundárnych komplikácií spojených s dlhodobým sedením na vozíku. F5 Corpus VS ponúka vertikalizáciu aj jazdu v stoji, vrátane všetkých funkcií F5 Corpusu. Je vhodný užívateľom, ktorí by radi stáli, ale nedokážu stáť samostatne.


Všetky kolesá sú odpružené kvalitnými tlmičmi s olejovou náplňou s možnosťou nastaviť každý podvozok individuálne podľa hmotnosti užívateľa a inštalovaných elektricky polohovateľných funkcií. Automatickou súčasťou je potom elektronická stabilizácia jazdy zaisťujúca zachovanie požadovaného smeru jazdy v nerovnom alebo naklonenom teréne.

V prípade, že je elektrický vozík doplnený elektricky ovládanou polohou relax a zdvíhacou sedačkou, umožňuje vozík nastavenie sklonu sedačky dopredu aj dozadu. Inovatívny systém vedenia zdvíhacej sedačky a polohy relax zaisťuje patričný posun ťažiska vozíka pri polohovaní, a tým aj zaistenie najvyššej možnej stability a pocit istoty pre užívateľa.

Vertikalizačná sedačka je tiež doplnená o elektricky dĺžkovo nastaviteľné stupačky, ktoré zaistia pohodlné nastavenie dĺžky konzoly stupačiek pri všetkých režimoch vertikalizácie. Elektricky sklopné predné stabilizačné kolieska sa sklopia pri dosiahnutí určitého stupňa vertikalizácie alebo predklonu sedačky. Pri vertikalizácii je možné vybrať si z rôznych prednastavených režimov (stavacích sekvencií) a je možné tiež vytvoriť a uložiť do pamäti vlastný režim.

Sedací systém Corpus 3G ponúka možnosti voľby veľmi širokého rozsahu čo sa týka veľkosti sedačky a chrbtovej opierky, tiež nadštandardné možnosti prispôsobenia individuálnym požiadavkám a potrebám užívateľa. Všetky elektricky polohovateľné funkcie sú riadené joystickom, alebo cez rozhranie ICS, ktoré sa zároveň stará o kontrolu a bezpečnosť v každej polohe sedacieho systému. Ovládací modul R-net CJSM2 má veľkoplošný displej, programovateľné tlačítka a možnosť pripojenia veľkého množstva príslušenstva a špeciálnych ovládačov.


Elektrický vozík Permobil F5 je osadený batériami s kapacitou 2 x 80 Ah, ktoré poskytujú vozíku aj pri jeho vyššej hmotnosti dojazd až 30 km.  Predné veľké kolesá s priemerom 14“ a zadné s priemerom 9“ sú osadené čiernymi pneumatikami, ktoré dokresľujú dizajn vozíka. Pneumatiky nezanechávajú šmuhy na žiadnom povrchu.

Maximálna rýchlosť vozíka je 12 km/h. Vozík F5 VS je určený pre užívateľa do maximálnej hmotnosti 150 kg (pri polohovaní do 70°), pri plnej vertikalizácii je jeho nosnosť 100 kg.


Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PERMOBIL F5 VS”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.