Letmo prináša na Slovensko PERMOBIL

Elektrický vozík Permobil F3

Letmo prináša na Slovensko PERMOBIL

Spoločnosť Letmo je už dve dekády dodávateľom špičkových riešení pre mobilitu vozičkárov. Počas tohto nášho pôsobenia sme “priniesli” na Slovensko značky ako Quickie, Breezy, RGK, Klaxon, Empulse a ďalšie.

Už dlhšiu dobu sme však mali v hľadáčiku jednu lahôdku.

Ten čas sa teraz naplnil, a preto s radosťou môžeme všetkým našim priaznivcom oznámiť, že Letmo už zastupuje aj svetového lídra v oblasti riešení pre vozičkárov, spoločnosť PERMOBIL.

 


Zakladateľ spoločnosti Permobil, Dr. Per Uddén, veril, že pomáhať jednotlivcom dosiahnuť maximálnu úroveň nezávislosti je základným ľudským právom a už viac ako 50 rokov je hybnou silou týchto inovatívnych elektrických vozíkov. Ako lekár pôsobiaci vo Švédsku sa Per stretol s pacientmi s detskou obrnou, ktorí boli uväznení v interiéri, avšak vášnivo hľadal riešenie, ktoré by im pomohlo. Výsledkom bolo, že vytvoril jedny z prvých elektrických invalidných vozíkov! Dnes sú invalidné vozíky Permobil prispôsobiteľné tak, aby vyhovovali potrebám jednotlivca. Ponúkajú funkcie, príslušenstvo a konektivitu, ktoré pomáhajú koncovým používateľom žiť život naplno.

logo Permobil


Do skupiny Permobil teraz patria aj prídavné pohony SmartDrive alebo tiež veľmi osvedčené antidekubitné sedačky Roho.

Neváhajte kontaktovať niektorého z konzultantov spoločnosti Letmo a vyskúšajte, prečo je Permobil tak dobre hodnoteným výrobcom elektrických vozíkov.

Viac na: www.letmo.sk/znacka/elektricky-permobil/

 


P. S.: Možno by Vás zaujímalo, prečo má PERMOBIL práve také logo, ktoré používa.
Písmeno “e” je v náklone, aby vyzeralo, ako keď sa usmieva. “O” vytvára koliesko, čo je vzhľadom k zameraniu značky príznačné. A “i” má posunutú bodku, pretože “nikto nie je dokonalý”.

rozbor loga Permobil

Napíšte váš názor