SmartDrive MX2+

Od4 590,00

Ľahký a výkonný prídavný pohon pre mechanické vozíky.

Popis

SmartDrive je ľahký a výkonný prídavný pohon pre mechanické vozíky, ktorý je ovládaný priamo užívateľom vozíka. Tento prídavný pohon vám umožní samostatný pohyb aj v situáciách, kedy bežne potrebujete pomoc druhej osoby – kopcovitý terén, rampy, prekonanie veľkých vzdialeností.

SmartDrive výrazne uľahčuje pohon vozíka, čím pomáha znižovať únavu a bolesť v oblasti ramenných kĺbov. Napomáha ku zníženiu preťaženia celých horných končatín a tým minimalizuje riziko poranenia. Keďže je ľahký a kompaktný, montáž/demontáž pohonu zvládne samotný užívateľ, a to bez zbytočných presunov. SmartDrive tak šetrí vašu energiu pre dôležité činnosti vášho každodenného života.
MX2+ je možné namontovať na akýkoľvek mechanický vozík s pevným alebo skladacím rámom pre užívateľa od 14 do 150 kg. Vozíky so skladacím rámom sú limitované šírkou do 53 cm.

 


 

Ovládanie je ľahké a intuitívne pomocou hodiniek PushTracker E2, ktoré sú cez Bluetooth spojené s pohonom. Pohon SmartDrive dodáva silu. Smer jazdy ovláda užívateľ vozíka pomocou obručí.

Vďaka gestám (klepnutím o obruč kolesa) uvedie užívateľ pohon do prevádzky, zvolí rýchlosť aj pohon zastaví. Je možné ich aktivovať z nulovej rýchlosti aj v priebehu jazdy.

Špeciálne všesmerové kolesá umožňujú ľahké zatáčanie aj otáčanie celým kolesom. PushTracker E2 zaznamenáva a zobrazuje dennú aktivitu a je možné ho využívať v súčinnosti s mobilnou aplikáciou.

Súčasťou PushTracker E2 sú tiež tlačítka pre ľahší prejazd dvermi, alebo ako alternatívny spôsob ovládania. Pohon je odolný proti poveternostným vplyvom.

 

Ak nie je pohon využívaný, môže byť vozík aj so zaveseným pohonom ľahko používaný. Vďaka dômyselnému zaveseniu pohonu je možné vozík bez problémov naklopiť vzad a prekonávať tak prekážky. Ak pohon nie je na vozíku inštalovaný, je na vozíku len ľahká a nenápadná objímka (podľa typu vozíka) pre jednoduchú inštaláciu pohonu.


Špecifikácia

  • Nosnosť: 150 kg
  • Hmotnosť: 5,7 kg
  • Výkon: 250 W
  • Dojazd: až 20 km
  • Kompatibilita: Android ™, iPhone ™


Návod na použitie nájdete tu

prídavný pohon návod

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť

5,7 kg

Nosnosť

14 – 150 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SmartDrive MX2+”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *