SmartDrive MX2+

Od4 590,00

Ľahký a výkonný prídavný pohon pre mechanické vozíky.

Popis

SmartDrive je ľahký a výkonný prídavný pohon pre mechanické vozíky, ktorý je ovládaný priamo užívateľom vozíka. Tento prídavný pohon vám umožní samostatný pohyb aj v situáciách, kedy bežne potrebujete pomoc druhej osoby – kopcovitý terén, rampy, prekonanie veľkých vzdialeností.

 


 

Ovládanie je ľahké a intuitívne pomocou hodiniek PushTracker E3, ktoré sú cez Bluetooth spojené s pohonom. Pohon SmartDrive dodáva silu. Smer jazdy ovláda užívateľ vozíka pomocou obručí.

Vďaka gestám (klepnutím o obruč kolesa) uvedie užívateľ pohon do prevádzky, zvolí rýchlosť aj pohon zastaví. Je možné ich aktivovať z nulovej rýchlosti aj v priebehu jazdy.

Špeciálne všesmerové kolesá umožňujú ľahké zatáčanie aj otáčanie celým kolesom. PushTracker E3 zaznamenáva a zobrazuje dennú aktivitu a je možné ho využívať v súčinnosti s mobilnou aplikáciou.

PushTrackers for SmartDrive (Permobil)

 


Súčasťou PushTracker E3 sú tiež tlačítka pre ľahší prejazd dvermi, alebo ako alternatívny spôsob ovládania. Pohon je odolný proti poveternostným vplyvom.


Návod na použitie nájdete TU

prídavný pohon návod

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť

5,7 kg

Nosnosť

14 – 150 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SmartDrive MX2+”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.