SmartDrive MX2+

Od3 850,00

Ľahký a výkonný prídavný pohon pre mechanické vozíky.

-

Popis

SmartDrive je ľahký a výkonný prídavný pohon pre mechanické vozíky, ktorý je ovládaný priamo užívateľom vozíka. Tento prídavný pohon vám umožní samostatný pohyb aj v situáciách, kedy bežne potrebujete pomoc druhej osoby – kopcovitý terén, rampy, prekonanie veľkých vzdialeností.

 

Ovládanie je ľahké a intuitívne pomocou hodiniek PushTracker E3, ktoré sú cez Bluetooth spojené s pohonom. Pohon SmartDrive dodáva silu. Smer jazdy ovláda užívateľ vozíka pomocou obručí.

Vďaka gestám (klepnutím o obruč kolesa) uvedie užívateľ pohon do prevádzky, zvolí rýchlosť aj pohon zastaví. Je možné ich aktivovať z nulovej rýchlosti aj v priebehu jazdy.

Špeciálne všesmerové kolesá umožňujú ľahké zatáčanie aj otáčanie celým kolesom. PushTracker E3 zaznamenáva a zobrazuje dennú aktivitu a je možné ho využívať v súčinnosti s mobilnou aplikáciou.

Súčasťou PushTracker E3 sú tiež tlačítka pre ľahší prejazd dvermi, alebo ako alternatívny spôsob ovládania. Pohon je odolný proti poveternostným vplyvom.

 

Ak nie je pohon využívaný, môže byť vozík aj so zaveseným pohonom ľahko používaný. Vďaka dômyselnému zaveseniu pohonu je možné vozík bez problémov naklopiť vzad a prekonávať tak prekážky. Ak pohon nie je na vozíku inštalovaný, je na vozíku len ľahká a nenápadná objímka (podľa typu vozíka) pre jednoduchú inštaláciu pohonu.

(Od februára 2022 je aplikácia SmartDrive MX2+ pre Apple Watch k dispozícii v obchode Apple App Store)

SmartDrive (Permobil) na Apple Watch

V týchto dňoch je k dispozícii ďalšia možnosť ovládania, ktorú ocenia tí, ktorí chcú v interiéri používať systém SmartDrive veľmi citlivo. Ovládač SpeedControl Dial.

 

ovladace pre SmartDrive

Viac detailov o montáži nájdete v tomto videu

 

Ak vás toto zariadenie zaujalo, neváhajte kontaktovať našich konzultantov na bezplatnej linke 0800 194 984 alebo e-mailom na info@letmo.sk

Špecifikácia

  • Nosnosť: 150 kg
  • Hmotnosť: 5,7 kg
  • Výkon: 250 W
  • Dojazd: až 20 km
  • Kompatibilita: Android ™, iPhone ™

 

 Návod na použitie nájdete TU

prídavný pohon návod

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť

5,7 kg

Nosnosť

14 – 150 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SmartDrive MX2+”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.