Zakladateľ spoločnosti Permobil, Dr. Per Uddén, veril, že pomáhať jednotlivcom dosiahnuť maximálnu úroveň nezávislosti je základným ľudským právom a už viac ako 50 rokov je hybnou silou týchto inovatívnych elektrických vozíkov. Ako lekár pôsobiaci vo Švédsku sa Per stretol s pacientmi s detskou obrnou, ktorí boli uväznení v interiéri, avšak vášnivo hľadal riešenie, ktoré by im pomohlo. Výsledkom bolo, že vytvoril jedny z prvých elektrických invalidných vozíkov! Dnes sú invalidné vozíky Permobil prispôsobiteľné tak, aby vyhovovali potrebám jednotlivca. Ponúkajú funkcie, príslušenstvo a konektivitu, ktoré pomáhajú koncovým používateľom žiť život naplno.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • PERMOBIL M1

  Najdostupnejšia verzia elektrického vozíku od značky Permobil. Podvozok so stredovými hnacími kolesami a možnosťou kvalitného sedenia a polohovania.

 • PERMOBIL M3

  Jeho kompaktná základňa umožňuje lepšiu manévrovateľnosť v úzkych priestoroch bez toho, aby utrpel výkon. Funkčnejší, s väčšou stabilitou pri rozličných polohách sedu.

 • PERMOBIL F3

  Absolútna novinka na slovenskom trhu. Elektrický vozík Permobil s predným pohonom a sedacím systémom Corpus.

 • PERMOBIL F5 VS

  Elektrický vozík s vertikalizačnou funkciou a pohonom predných kolies. Cena obsahuje polohovanie, ESP, osvetlenie atď.

 • NOVINKA!

  PERMOBIL Explorer Mini

  Explorer Mini je detský elektrický invalidný vozík, ktorý uľahčuje samo-iniciovaný pohyb a raný vývoj pohybu u malých detí od 12 – 36 mesiacov s poruchami mobility.