PERMOBIL F3

Od6 990,00

Absolútna novinka na slovenskom trhu. Elektrický vozík Permobil s predným pohonom a sedacím systémom Corpus.

Popis

Kompaktný elektrický vozík vhodný do mesta

Kompaktný a svižný elektrický vozík F3 Corpus umožňuje užívateľom ľahko manévrovať v úzkych priestoroch. Hladké odpruženie zabezpečuje pohodlnú jazdu v meste.

Z hľadiska veľkosti je F3 Corpus malým potomkom v našej rodine elektrických vozíkov s predným pohonom. Jeho veľkosť a ľahká manévrovateľnosť vám umožní rýchlo sa presunúť dnu a von z tesných priestorov, ako sú rušné mestské ulice, preplnené nákupné centrá alebo preplnené byty.

F3 Corpus umožňuje výnimočne pohodlnú jazdu, čo ušetrí vašu energiu vynaloženú na pohon vozíka.

Elektrický vozík Permobil F3


Aktívne dočahovanie

Nakloní sedadlo dopredu až do 30 ° a zdvihne ho, čím sa vozík predĺži pre lepšie dočahovanie, uľahčí sa tým presun a každodenné aktivity.

ActiveReach Permobil F3

 


Aktívna výška

Umožňuje vám jazdiť rýchlosťou až 5 km/h, keď je vozík úplne zdvihnutý a bez problémov zároveň kombinuje aktívny náklon, aby ste ľahšie dočahovali predmety v okolí.

Zdvih Permobil

 


Elektrické polohovanie

Hladké a bezpečné elektrické polohovanie bez švov v poťahu, zabráni odieraniu pokožky. Pre užívateľov s hmotnosťou až do 150 kg.


Hladká jazda s odpružením

Hladká odpružená jazda a stabilita je to, čo umožňuje pohodlne stráviť nielen jednu hodinu, ale celý deň v elektrickom invalidnom vozíku.


Vylepšená jazda

Nová batéria Permobil spolu s nabíjačkou Permobil VoltPro zabezpečia dlhší dojazd, optimalizujú čas nabíjania a predĺžia životnosť batérie.


Bezpečnejšia jazda po zotmení

Voliteľné predné aj zadné LED svetlá zlepšujú osvetlenie a viditeľnosť.

 

 

 

 


Možnosti sedenia

Sledujte pocity pri sedení a vyvíjajte vhodné sedacie návyky so zmysluplnými poznatkami, ktoré získate pri používaní elektricky ovládaného sedu.

 

 

 


Sedací systém Corpus®

Sedací systém Corpus ponúka ergonomický dizajn, ktorý kopíruje obrysy tela. Zväčšuje pohodlie, zlepšuje panvové umiestnenie, stabilitu bokov a posadenie sa do vankúša. Toto sú všetky kľúčové ciele sedenia Corpus.


Špecifikácia:

 • Dojazd: 32.2 km
 • Šírka základne: 61.0 cm
 • Dĺžka základne: 91.4 cm, minimálna
 • Polomer otáčania: 67.3 cm
 • Svetlá výška: 7.6 cm
 • Systém riadenia: R-net 120A
 • Typ batérie: gélová- Group 24 Gel, Group 34 Gel
 • Výška od podlahy po sedadlo: 17.5″ (44,45 cm), 18.5″ (46,99 cm), 19.5″ (49,53 cm)
 • Elektrický náklon: 0° – 50° zadný a 5º, 10°, 20° a 30° predný
 • Možnosti náklonu: 85º-120° (manuálny), 85º-180° (elektrický)
 • Sklon stupačiek: 85° – 170°
 • Dĺžky podrúčok: 10″ (25,4 cm), 13″ (33,02 cm), 16″ (40,64 cm) a 18″ (45,72 cm)
 • Výška chrbtovej opierky: 20″ (50,8 cm), 23″ (58,42 cm)- 28″ (71,12 cm) (zvýšenie o 1″ /2,54 cm)
 • Nosnosť: 136 kg

Viac informácií o podvozkoch Permobil nájdete aj v tomto webináři.


Návod na použitie nájdete tu

návod Permobil F3

Ďalšie informácie

Nosnosť

do 136 kg

1 recenzia k PERMOBIL F3

 1. 1 recenzia

  Martin Molnár

  Toto je môj prvý vozík s predným pohonom a musím hneď reagovať na prvé prejdené kilometre.Mám to s čím porovnávať kedže som za 11r mal možnosť jazdiť vo viacerých elektrických vozíkoch.Boli to vozíky zo zadným pohonom a obratnosť v interiéri nebola až taká skvelá ako pri tomto vozíku.Vozik ponuka veľa individuálnych nastavení takže každému sa nastaví vozik podľa jeho preferencií ako mu to vyhovuje.Pri mojej výške 187cm musela ísť chrbtová opierka o niečo vyššie a zároveň aj stupačky nižšie no aj napriek tomu po usadení do vozíka som sedel nižšie zhruba o 10cm ako pri zadokolke.Človek to odcení hlavne na chodníku ktorý je nejak klopený na jednu stranu alebo pri nerovnostiach nemám ten pocit ako keby som sa mal vysypať…Sedenie je veľmi komfortne má to kvalitný podsedák aj chrbtovú opierku.Výtku mám len k chrbtovej opierke,že mohla byť predĺžená vzhľadom k mojej výške ale nevadí nijako to nezhoršuje sedenie.
  Hlavova opierka je tiež super doplnok a nechápem ako som ju doteraz nemohol mať.Človek sa sklopí dozadu oprie si hlavičku a len tak relaxuje “paráda”
  Jazda na vozíku je pohodlná a prekvapil ma chod motora ako ticho sviští.V interiéri je obratný a v exteriéry zvláda aj úseky pri ktorých som potreboval asistenciu doprovodu tj. drobné prekážky obrubníky a šikmejšie nájazdy s predným pohonom to bez obáv zvládnem aj bez asistencie.Na trávnatom povrchu sa vozik pohybuje bez problémov takže človek si môže zahrať aj Futbal 😃
  No a v poslednom rade tu mame bezpečnosť.
  Hrudný pás je skvelá vec ak je človek posadený vo voze ako vrece zemiakov tj ako ja 😅 udrží vás bezpečne vo voze a nevypadnete z neho.
  Svetlá sú skvelé a zadné sú oku lahodiace ako pri luxusnejších vozidlách tie smerovky nemajú chybu
  Je to perfektný vozik a možem ho len doporučiť

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.