Quickie Q50 R

Od2 880,00

Q50 R je skladací elektrický invalidný vozík. Ideálny pre tých, ktorí potrebujú vozík ľahko prepraviť a pritom zachovať jeho výkon a kvalitu.

Popis

Skladací elektrický vozík s lítiovou batériou

Q50 R je náš najľahšie prepraviteľný skladací elektrický invalidný vozík. Vďaka 30 Ah lítiovej batérii, dvom výkonným motorom s príkonom 200 W a kompaktnému a rýchlemu sklopeniu je ideálnym riešením pre tých, ktorí potrebujú ľahko prepraviť elektrický invalidný vozík, ale pritom zachovať jeho výkon a kvalitu.


Vlastnosti Q50 R

Chcete si na svojich cestách vychutnať väčšiu samostatnosť a nebyť závislí od ostatných? Ak potrebujete vozík, ktorý môžete ľahko prepravovať, Q50 R je pre vás ideálny.

Invalidný vozík s lítiovou batériou Q50 R je naším najľahšie prenosným elektrickým vozíkom. Podvozok má nízku hmotnosť a v priebehu niekoľkých sekúnd sa jednoducho sklopí. Ideálny spoločník na cesty.

Je vybavený dvoma výkonnými motormi s príkonom 200 W, ktoré umožňujú rýchlosť až 6 km/h, 30 Ah lítiovou batériou a systémom dvojitého tlmenia. Umožní vám pohodlne prejazdiť veľa kilometrov.

K dispozícii je čierny rám a 3 farebné súpravy na prispôsobenie detailov podľa vašich predstáv: červená, modrá a zelená.

8″ a 12 ” pevné kolesá s blatníkmi, sklopnými a polohovateľnými lakťovými opierkami, odnímateľným a výškovo nastaviteľným operadlom s pásmi nastaviteľnými v ťahu, sedacím vankúšom, polstrovanou rukoväťou a vreckom na zips. Model Q50 R má všetko, čo potrebujete, alebo možno potrebovať budete.


Ľahký skladací systém a jednoduchá preprava

Elektrický invalidný vozík Q50 R sa zloží za pár sekúnd, rovnako ľahko ako kočík. Jednoduchým stlačením páky, bez námahy a bez potreby náradia alebo vyberania batérie vozík zložíte.

Môžete s ním  ísť kamkoľvek chcete. Vďaka kompaktnému sklopeniu sa Q50 R zmestí do kufra každého automobilu alebo taxíka.

Vďaka svojej zníženej hmotnosti v porovnaní s inými elektrickými invalidnými vozíkmi lepšie zvládnete naloženie do kufra vozidla akejkoľvek veľkosti, bez potreby špeciálnych rámp alebo prispôsobenia vozidla.


Ovládanie VSI a vysoko výkonné lítiové batérie

Vozík Q50 R obsahuje originálne ovládanie VSI od spoločnosti Curtiss-Wright, renomovanej značky, ktorá podniká v tomto odvetví už viac ako 40 rokov a je synonymom kvality.

 • Sklopné ovládanie
 • Riadiaca jednotka integrovaná v joysticku pre ľahšiu údržbu
 • 30 Ah lítiová batéria
 • Približný dojazd až 50 km

Pripravte sa na cestu!


Výkonné motory

Je vybavený výkonnými 200 wattovými bezštetinovými motormi, ktoré sú oveľa efektívnejšie ako štetinové motory a nevyžadujú žiadnu údržbu. Ich poloha zarovnaná s nápravou kolesa navyše zvyšuje ich účinnosť.

A vďaka režimu „voľnobeh“ môžete vozík veľmi ľahko tlačiť v manuálnom režime.


Kvalita a bezpečnosť zaručená

Pretože na kvalite záleží, je elektrický invalidný vozík Q50 R štandardne vybavený hliníkovými vidlicami a kolieskami proti prevráteniu, aby bola zaistená vaša bezpečnosť. Tento vozík bol testovaný a vyhovuje všetkým aktuálnym smerniciam a predpisom:

 • EN12184: 2014 schválená spoločnosťou SGS
 • Certifikáty vydané CNAS (oficiálny certifikačný orgán)
 • Batérie certifikované podľa IEC62133-2-2017 (osvedčenie o elektrickej bezpečnosti lítiovej batérie)
 • Nabíjačka so schválením ISO 7176-25 a stupňom krytia IPX4
 • Materiál skrinky na batérie UL94V0 (materiál spomaľujúci horenie)
 • EMC – elektromagnetická kompatibilita
 • Tkanivá spomaľujúce horenie – EN1021-I & 2014
 • Na modely Q50 R  je 5-ročná záruka na jeho podvozok!
 • IATA certifikát na prepravu lietadlom (certifikát popisuje len technické údaje – limit si overte u svojej leteckej spoločnosti)
 • IATA certifikát na prepravu po mori (certifikát popisuje len technické údaje – limit si overte u svojej spoločnosti)
 • Označenie CE podľa požiadaviek MDR 2017/745

 


Skladanie vozíka


Vybratie batérií


Naša klientka sa podelila o svoj názor na tento vozík


Návod na použitie nájdete tu

elektrický vozík

Ďalšie informácie

Hmotnosť

37,5 kg (s akumulátormi)

Nosnosť

136 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Quickie Q50 R”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.