QUICKIE Q50 Carbon

3 890,00

Cestujte ľahšie s najľahším karbónovým skladacím elektrickým vozíkom QUICKIE. Váži len 14,5 kg.

-
-

Popis

Cestujte ľahšie s najľahším karbónovým skladacím elektrickým vozíkom QUICKIE

Cesty na dlhé vzdialenosti. Rodinné pobyty. Každodenné dochádzanie do práce.
Nech už je váš cieľ akýkoľvek, Q50 R Carbon je váš dokonalý partner na cesty.

S hmotnosťou iba 14,5 kg (bez batérií) a vyrobený z prvotriednych uhlíkových vlákien si uľavíte od starostí (a odľahčíte si ruky), pretože viete, že tento elektrický vozík zdvihnete bez námahy. Dá sa zložiť za pár sekúnd a pohodlne sa uskladní aj na tých najtesnejších miestach (a to všetko bez vybratia batérie). Ste pripravení vyraziť von? Q50 R Carbon má silný a spoľahlivý výkon QUICKIE, ktorý vás dostane z bodu A-B (alebo dokonca z bodu A-Z vďaka predĺženému dojazdu až 24 km). A vďaka 5 pútavým akcentovým farbám prinesiete aj nádych štýlu všade, kam pôjdete.

Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon


Neuveriteľne ľahká karbónová konštrukcia s hmotnosťou 14,5 kg

Karbónové vlákna. Ľahké, ale neuveriteľne pevné.
V skutočnosti sú z neho vyrobené niektoré z najľahších vecí na svete vrátane modelu Q50 R Carbon – jedného z najľahších karbónových skladacích elektrických vozíkov na svete.

Úplne očarujúce. Úplne úchvatné. Karbónový rám sa dokáže prirodzene pružiť na nerovnom povrchu a poskytuje jedinečné vlastnosti tlmenia nárazov, ktoré zabezpečujú jednu z najplynulejších a najefektívnejších jázd v súčasnosti.

Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon


Pohybuje sa v priestoroch (a na miestach), kam sa iné elektrické vozíky nedostanú

Dovolenka bez objemného elektrického vozíka? Q50 R Carbon sa po zložení zmestí tak neskutočne kompaktne (370 mm dĺžka x 570 mm šírka x 767 mm výška), že sa vojde takmer všade! Vezmite ho do vlaku, naskočte do autobusu alebo ho uložte do kufra najmenšieho auta – je ideálny na objavovanie blízkych aj vzdialených miest. Je neuveriteľne ľahký, a preto je ľahké ho zdvihnúť a vyložiť.

Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon


Schválené pre leteckú dopravu*

Plánujete cestovať do zahraničia? Model Q50 R Carbon si môžete vziať so sebou, pretože jeho lítium-iónová batéria (240Wh) je schválená Medzinárodnou asociáciou leteckých dopravcov (IATA) na prepravu v lietadle.

* Jednotlivé letecké spoločnosti majú rôzne požiadavky týkajúce sa prepravy výrobkov s lítium-iónovými batériami. Pred dohodnutím akejkoľvek leteckej cesty s vozíkom si overte u svojej leteckej spoločnosti alebo dopravcu, či akceptuje vozidlá s batériami podľa klasifikácie UN3171. Ďalšie podrobnosti nájdete v príručke pre používateľa.

Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon


Nízka hmotnosť, vysoká spoľahlivosť

Už viac ako 40 rokov spolupracujeme s prvotriednymi svetovými výrobcami, aby sme mohli dodávať spoľahlivo skonštruované elektrické vozíky s najlepším jazdným výkonom, motormi, dojazdom a spoľahlivosťou, ktorým sa ostatní jednoducho nemôžu rovnať. Preto 250W bezkartáčové motory s vysokou účinnosťou modelu Q50 R Carbon poskytujú výkon a spoľahlivosť, ktoré od svojho elektrického vozíka potrebujete (vrátane zdolávania prekážok do 40 mm). Vďaka vysokej optimalizácii zabezpečia aj ten najlepší dojazd z vašich batérií.

Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon


Prejdite ďalej s predĺženým dojazdom 24 km

Chcete radšej nechať auto doma? Vychutnajte si dojazd až 12 km s lítium-iónovou batériou Q50 R Carbon s kapacitou 10 Ah (240Wh). Ak chcete ísť ďalej, jeho dodatočný slot na batériu vám umožní vziať so sebou na jazdu aj (voliteľnú) druhú batériu, čím sa váš dojazd zdvojnásobí až na 24 km!

Batérie vozíka možno nabíjať buď uložené v ráme (prostredníctvom joysticku), alebo samostatne vybrané vonku.
Možno teda uprednostníte scenár, keď je vozík pripravený v aute a batérie máte len doma pripravené na cestu.

joystick- Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon


Rozmery

 • Šírka: 570 mm
 • Dĺžka: 923 mm
 • Šírka sedadla: 440 mm
 • Hĺbka sedadla: 420 mm
 • Výška operadla: 464 mm
 • Kolieska: 165 mm
 • Hnacie koleso: 210 mm
 • Farba rámu: karbónové vlákna

 

Špecifikácia

 • Max. dojazd: až 12 km (jedna batéria), 24 km (s voliteľnou ďalšou batériou)
 • Rýchlosť: 6 km/h
 • Batéria: 10Ah lítium-iónové batéria
 • Maximálne stúpanie na obrubník: 40 mm
 • Celková hmotnosť: od 14,5 kg (bez batérií)
 • Nosnosť: 136 kg

Návod na použitie nájdete tu

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q50 Carbon”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.