QUICKIE – Kids

Od4 975,00

Mimoriadne úzky elektrický vozík s pohonom stredných kolies, ktorý je určený pre rastúce deti.

Popis

Úzky 520 mm elektrický vozík s pohonom stredných kolies, ktorý je určený pre rastúce deti.
Či už ide o bezproblémovú navigáciu po domácnosti, alebo o objavovanie vonku, Quickie Kids ako kompaktný detský elektrický vozík má rovnako veľa energie na dobrodružstvo ako aj vaše dieťa! S maximálnou hmotnosťou používateľa 75 kg sa vďaka svojej kompaktnej šírke 520 mm a polomeru otáčania 1120 mm dostane tam, kam sa iní nedostanú. Zároveň udrží vaše dieťa v bezpečí a stabilite vonku vďaka nášmu patentovanému odpruženiu všetkých kolies.

Poháňaný silnými 4-pólovými motormi a pôsobivým dojazdom až 36 km objavovanie nikdy nebolo jednoduchšie! 70 mm obrubníky? S voliteľnými 14″ hnacími kolesami je to hračka! Vďaka množstvu poháňaných a štýlových možností je vozíkom, ktorý sa prispôsobí osobnosti vášho dieťaťa!


V interiéri

detsky elektricky vozík ZIPPIE KidsZoznámte sa s ultra tenkou 520 mm základňou!
Od preplnených učební až po hektické chodby – ultra kompaktná základňa s dĺžkou 520 mm je taká úzka, že sa dostane tam, kam sa iní nedostanú.

Skutočný stredový pohon je vtedy, keď sú hnacie kolesá elektrického vozíka usporiadané v strede jeho dĺžky. Ak sú umiestnené smerom dopredu alebo dozadu, kruh otáčania je širší (pretože sa môže otáčať väčšia časť elektrického vozíka). Na hnacie kolesá sa tiež prenáša menšia hmotnosť, čo znižuje trakciu. Model Quickie Kids poskytuje najkompaktnejší polomer otáčania so zvýšenou trakciou vďaka konštrukcii pohonu stredových kolies.

Vďaka technológii pohonu stredných kolies sa otáča na mieste a má mimoriadne malý polomer otáčania len 1120 mm. Pre porovnanie, elektrické vozíky s pohonom RWD a FWD sa musia “hojdať” na predných alebo zadných hnacích kolesách, takže kruh otáčania je väčší.

S dĺžkou len 1060 mm (so stupatkom v strede) sa pohodlne zmestí aj do najmenších výťahov a stiesnených priestorov. Je tiež dostatočne ľahký (od 103 kg), aby bol kompatibilný aj s väčšinou podlahových výťahov.

Jednoduché presuny! Detský vozík Quickie Kids, ktorý je k dispozícii s rôznymi stupačkami, opierkami rúk a ovládačmi, poskytne vášmu dieťaťu dodatočný priestor na priblíženie sa k predmetom, ako sú stoly a stoličky.


V exteriéri

Úzky a obratný v preplnenom meste a s množstvom outdoorových funkcií – toto je kompaktný elektrický vozík s pohonom stredných kolies, ktorý má náskok pred konkurenciou!

Keď sa elektrický vozík zastaví na svahu, zastavovací pohyb vás tradične vymrští dopredu. Tento problém sme odstránili pomocou technológie Anti-Pitch, takže na sedadle zostanete v bezpečí.

Naše PATENTOVANÉ nezávislé zavesenie všetkých kolies zabezpečuje, že všetkých šesť kolies zostane na zemi pri stúpaní a prejazde prekážkami. Akékoľvek nárazy alebo nerovnosti sú tlmené odpružením kolies, čo zabezpečuje plynulú jazdu.

Quickie Kids s hnacími kolesami a s priemerom 300 mm (12″) zvládne obrubníky do 50 mm, takže nemusíte chodiť po dlhej ceste. Potrebujete zvládnuť niečo zložitejšie? Upgradujte na hnacie kolesá s priemerom 355 mm (14″) a zvládnite obrubníky do 70 mm.

Vďaka viac ako 40-ročným skúsenostiam výrobca Quickie vyvinul vysoko účinné motory s dlhšou životnosťou, výkonom, jazdnými vlastnosťami a dosahom, ktorým sa iné motory jednoducho nevyrovnajú. Vyžiadajte si predvedenie a presvedčte sa, čo máme na mysli.

Vozík poháňaný výkonnými batériami s kapacitou až 56 Ah vás vďaka pôsobivému dojazdu až 36 km dopraví kamkoľvek budete chcieť.


Sedenie, ktoré rastie spolu s vaším dieťaťom.

Keď dieťa vyrastie, neznamená to, že vyrastie zo svojho elektrického vozíka. Sedačku sme navrhli tak, aby ste sa nikdy nemuseli obávať týchto rastových skokov. Vďaka nastaviteľnej šírke (280 – 400 mm) a hĺbke (260 – 400 mm) už nemusíte s pribúdajúcim vekom dieťaťa prechádzať na nový elektrický vozík – stačí veľa malých!

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE – Kids”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.