QUICKIE Q100

Od3 310,00

QUICKIE Q100 je nový ultrakompaktný elektrický vozík.

Prefinancovanie cez štátny príspevok ÚPSVaR

Popis

QUICKIE Q100 je nový ultrakompaktný elektrický vozík.

Vďaka tenkej základni a malému polomeru otáčania sa aj to najmenšie miesto bude zdať veľké. Q100 R sa pohodlne zmestí do výťahov a iných krátkych priestorov, a to bez kompromisu v stabilite. Bez námahy odbočte do úzkych chodieb, kuchýň a iných obmedzených priestorov bez nutnosti komplikovaných manévrov.


SMART Base technology

S Q100 bolo našou víziou vytvoriť vozík pre vonkajšie aj vnútorne použitie. Nájsť perfektnú kombináciu si vyžaduje dlhé testovanie. To je presne to, čo sme urobili – so SMART BASE TECHNOLOGY.

Výsledkom je QUICKIE Q100 R. Kompaktný elektrický vozík, ktorý poskytuje tú najlepšiu trakciu, stabilitu a dokonca aj schopnosť stúpania do výšky až 100 mm.


Kompaktná obratnosť – šírka základne od 540 mm a priemer otáčania od 1600 mm.

Vonkajší výkon – Starostlivo vypočítané rozmery podvozku poskytujú najlepšiu trakciu a stabilitu vonku. Batérie (55 Ah) sú pripravené až na 31 km dobrodružstva.

Štýlovo praktický – minimalistický dizajn kontrastujúci s elegantným čiernym rámom. Vytvorte si osobný výber pomocou žiarivých farebných prvkov.


Model Q100 R poskytuje stabilnú jazdu po mestských cestách a je ideálny aj pre výlety. Q100 je ľahké zdvihnúť dovnútra a von z vášho auta (pri hmotnosti 95 kg).

Ultra-kompaktný podvozok Q100 môže ísť tam, kde sa iné vozíky nebudú hodiť – takže ani pri úzkych chodníkoch alebo stoloch vo vašej obľúbenej kaviarni nebude mať problém s neuveriteľne úzkou šírkou 540 mm.

S polomerom otáčania iba 1600 mm sa môžete bez námahy otáčať v úzkych chodbách, kuchyniach a iných obmedzených priestoroch bez nutnosti komplikovaných manévrov. Jazda aj v najužších priestoroch je hračka.

Stupačky a ovládač sa tiež môžu odklopiť, takže Q100 R sa môže priblížiť ešte bližšie k objektom, ako sú stoly, toaleta atď.


Špecifikácia

  • Uhol opierky: 0, 4, 8 a 12 stupňov
  • Uhol sedadla: 0, 3 a 6 stupňov
  • Šírka sedadla: od 430 do 500 mm
  • Voliteľná výška sedadla: od 450 mm
  • Výška lakťovej opierky: 230 – 305 mm

elektrický vozík Q100Potrebujete malú pomoc pri prekonávaní prekážok?

Q100 s prekračovačom zvládne obrubníky až do 100 mm aj pri nízkej rýchlosti. (Vaša poloha v sede sa zachová pri prechode po obrubníku).

 

Model Q100, je “špecialistom” na verejnú dopravu. Je tak kompaktný a ovládateľný! Pripravený pre električky, autobusy a vlaky. Radšej cestujete autom? Q100 R môže byť kompaktne uložený v kufri alebo použitý ako sedadlo pri cestovaní.

 

 


Unikátna technológia novej generácie
S cieľom pokračovať v inovácii modelu Q100 R sme vyvinuli celý rad nových možností a príslušenstva.

Centrálna stupačka
Nové možnosti uchytenia na stred zmenšujú polomer otáčania o 10 cm, čo prináša ešte intuitívnejšiu manévrovateľnosť v interiéri bez zníženia vonkajšieho výkonu.

chrbotva opierka_elektrický vozík Q100Sedací systém SEDEO LITE
Vyberte si sedadlo podľa svojej veľkosti od 380 mm do 530 mm. K dispozícii sú aj varianty výšky sedadla s výškou 42 cm, ktoré uľahčujú prístup alebo manévrovanie pod stolom.

Komfortná opierka SEDEO LITE
Použite nový pohodlný chrbát SEDEO LITE pre väčšiu posturálnu podporu a pohodlnú jazdu.


Návod na použitie nájdete tu

Q100 obrázok

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

38 – 54 cm

Výška sedačky

45 – 49 cm

Hmotnosť

od 95 kg

Nosnosť

125 kg

Batérie

55 Ah

Dojazd

až 31 km

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q100”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.