QUICKIE – Teens

Od4 975,00

Mimoriadne úzky elektrický vozík pre tínedžerov na cestách (a v raste).

Popis

Mimoriadne štíhly elektrický vozík, z ktorého nevyrastiete.

Spojili sme všetky manévrovacie schopnosti a výkonnosť modelu QUICKIE Mini s nastaviteľným sedadlom, aby sme vytvorili elektrický vozík, ktorý drží krok s tínedžermi – veľkosťou aj tempom! S maximálnou hmotnosťou používateľa 120 kg sa vďaka kompaktnej šírke 520 mm a polomeru otáčania 1120 mm môžete dostať tam, kam ostatní nemôžu. Vďaka nášmu patentovanému odpruženiu všetkých kolies budete v bezpečí a stabilní aj vonku.

Môžete dokonca prekonávať obrubníky s hrúbkou až 70 mm (so 14″ hnacími kolesami) a prejsť až 36 km! A vďaka silným 4-pólovým motorom sa nebudete musieť obávať zložitého terénu. Vďaka množstvu štýlových možností je to elektrický vozík, ktorý sa prispôsobí vašej osobnosti!


V interiéri

Skutočný stredový pohon je vtedy, keď sú hnacie kolesá elektrického vozíka usporiadané v strede jeho dĺžky. Ak sú umiestnené smerom dopredu alebo dozadu, kruh otáčania je širší (pretože sa môže otáčať väčšia časť elektrického vozíka). Na hnacie kolesá sa tiež prenáša menšia hmotnosť, čo znižuje trakciu. Model QUICKIE – Teens poskytuje najkompaktnejší polomer otáčania so zvýšenou trakciou vďaka konštrukcii pohonu stredových kolies.

Vďaka technológii pohonu stredných kolies sa otáča na mieste a má mimoriadne malý polomer otáčania len 1120 mm. Pre porovnanie, elektrické vozíky s pohonom RWD a FWD sa musia “hojdať” na predných alebo zadných hnacích kolesách, takže kruh otáčania je väčší.

S dĺžkou len 1060 mm (so stupatkom v strede) sa pohodlne zmestí aj do najmenších výťahov a stiesnených priestorov. Je tiež dostatočne ľahký (od 103 kg), aby bol kompatibilný aj s väčšinou podlahových výťahov.

Máte problémy s presadaním? Sedačka QUICKIE – Teens, ktorá je k dispozícii s rôznymi stupačkami, opierkami rúk a ovládačmi, vám poskytne dodatočný priestor na priblíženie sa k predmetom, ako sú stoly a stoličky.


V exteriéri

Úzky a obratný v preplnenom meste a s množstvom outdoorových funkcií – toto je kompaktný elektrický vozík s pohonom stredných kolies, ktorý má náskok pred konkurenciou!

Keď sa elektrický vozík zastaví na svahu, zastavovací pohyb vás tradične vymrští dopredu. Tento problém sme odstránili pomocou technológie Anti-Pitch, takže na sedadle zostanete v bezpečí.

Naše PATENTOVANÉ nezávislé zavesenie všetkých kolies zabezpečuje, že všetkých šesť kolies zostane na zemi pri stúpaní a prejazde prekážkami. Akékoľvek nárazy alebo nerovnosti sú tlmené odpružením kolies, čo zabezpečuje mäkkú a plynulú jazdu.

QUICKIE – Teens s hnacími kolesami a s priemerom 300 mm (12″) zvládne obrubníky do 50 mm, takže nemusíte chodiť po dlhej ceste. Potrebujete zvládnuť niečo zložitejšie? Upgradujte na hnacie kolesá s priemerom 355 mm (14″) a zvládnite obrubníky do 70 mm.

Vďaka viac ako 40-ročným skúsenostiam výrobca Quickie vyvinul vysoko účinné motory s dlhšou životnosťou, výkonom, jazdnými vlastnosťami a dosahom, ktorým sa iné motory jednoducho nevyrovnajú. Vyžiadajte si predvedenie a presvedčte sa, čo máme na mysli.

Model QUICKIE – Teens poháňaný výkonnými batériami s kapacitou až 56 Ah vás vďaka pôsobivému dojazdu až 36 km dopraví kamkoľvek budete chcieť.


Zdvihnite sa a jazdite s C-Me

Zdvihnite sa až o 300 mm pri rýchlosti 4,8 km/h a pohybujte sa bok po boku so všetkými okolo vás. Navyše odpruženie vášho elektrického vozíka zostáva aktívne, aj keď ste vyvýšení. Takže si užijete rovnako hladkú a stabilnú jazdu bez ohľadu na úroveň sedadla. Dokonca sa môžete zdvihnúť alebo spustiť stlačením tlačidla, pričom nemusíte zastavovať.


Sedenie, ktoré rastie spolu s vami

Vyrásť neznamená vyrásť z vášho elektrického vozíka. Tento systém sedenia sme navrhli tak, aby ste sa nikdy nemuseli obávať rastových výkyvov. Nastaviteľný do šírky (280 – 400 mm) a hĺbky (410 – 560 mm) je ideálny pre tých, ktorí vyžadujú úzku šírku sedačky, ale časom aj väčšie možnosti nastavenia.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE – Teens”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.