Firefly – Splashy Big

827,00

Splashy Big je prenosné sedadlo na kúpanie pre deti od 8-15 rokov s telesným hendikepom.

Popis

Splashy je odľahčená sedačka do kúpeľa pre deti a teenagerov vo veku od 8-16rokov, ktorá bola navrhnutá tak, aby ju bolo možné umiestniť na dno vane a vaše dieťa sa tak mohlo tešiť z výhod ponorenia do vody.
Naklápacia funkcia umožňuje použitie Splashy aj deťom so zníženou kontrolou stability hlavy, alebo zníženou schopnosťou sedieť. Teraz aj na našom eshope

 • Nosnosť sedačky je do 55kg.
 • Vymeniteľné penové podpery sa dajú použiť ako opierka hlavy, bočnice, podložka, alebo protisklzná opora.
 • Splashy disponuje päťbodovým fixačným pásom, ktorý je možné uchytiť do trojbodovej podpery tak, aby bolo umývanie ešte jednoduchšie.
 • Splashy je vyrobený z komfortnej, na dotyk teplej a mäkkej peny.
 • Ponúka sa v modrej farbe a dvoch farebných prevedeniach popruhov: koralovej a zelenej.
 • Sedačku Splashy Big môžete použiť nielen na kúpanie ale aj v exteriéri (na pláži, na ihrisku, pri ostatných detských aktivitách)
 • Plastový prídavný podstavec na podlahu je kompatibilný tiež so sedačkou GoTo. Má 26 polôh naklonenia, od zvislej polohy (106 °) po pravú zadnú (140 °).

Rozmery:

Výška chrbtovej opierky:                                 720 mm

Šírka chrbtovej opierky:                                 450 mm

Hĺbka základne sedu:                                      400 mm

Šírka základne sedu:                                       450 mm

Šírka podstavca:                                              420 mm

Výška podstavca:                                             795 mm

Max. hmotnosť užívateľa:                                55kg

Vekové rozhranie:                                             8-16 rokov

 

 

Ako vaše dieťa rastie,  Splashy Big mu pomáha pri podpore a väčšej nezávislosti počas kúpania. Kúpanie na rozdiel od sprchovania môže uľahčiť umývanie, a podporuje zručnosti dieťaťa ako i zvyšuje jeho sebadôveru a pohodu. Splashy Big možno použiť aj v sprche alebo v exteriéri, aby ste dieťaťu umožnili prístup do nového prostredia – môže poskytnúť posturálnu oporu na pláži, zatiaľ čo vaše dieťa pocíti vlny na nohách alebo zaryje prsty na nohách do piesku.


ZÁKLADNÉ PRÍSLUŠENSTVO:

 • Postroj Splashy Big –  sa prispôsobuje potrebám posturálnej podpory vášho dieťaťa s možnosťou 5-bodovej alebo 3-bodovej panvovej opory.

sedačka do kúpeľa

 • 4 odnímateľné penové podpery pre použitie kdekoľvek na sedačke, kde je to potrebné (napr. ako opierka hlavy, alebo protišmyková podpera).

podpery

 • Plastový prídavný podstavec – vyberte si z 26 možností naklonenia, od vzpriamenej polohy pri 106° až po úplné naklonenie pri 140°.

plastový podstavec

 • Nový stabilizátor Splashy Big poskytuje extra stabilitu pri použití mimo vane.

stabilizátor sedačky


PROGRAM AKTIVÍT SO SPLASHY BIG

Zo spätnej väzby od zákazníkov vieme, že sedačka SplashyBIG otvára rodinám nekonečné príležitosti na spoločné aktivity a hry. Aby sme vám pomohli čo najlepšie začleniť vaše dieťa do týchto aktivít, vytvorili sme program aktivít SplashyBIG. Tu nájdete návody, aké aktivity s deťmi môžete so sedačkou SplashyBIG vykonávať.

program aktivít pre deti

Bezpečné a nezávislé sedenie v sedačke SplashyBIG dáva deťom možnosť rozvíjať množstvo zručností: vrátane motoriky hrudníka, jemnej motoriky, vizuálnej motoriky, zmyslových, sociálnych a komunikačných zručností.


 

 

 


PRIPOJENIE K PODSTAVCA:


Návod na použitie nájdete tu

kúpacia sedačka

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Firefly – Splashy Big”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.