Firefly – Splashy

640,00

Splashy je polohovateľná prenosná sedačka na kúpanie pre deti s telesným hendikepom.

Popis

Splashy je odľahčená sedačka do kúpeľa, ktorá bola navrhnutá tak, aby ju bolo možné umiestniť na dno vane a vaše dieťa sa tak mohlo tešiť z výhod ponorenia do vody. Môžete kúpiť priamo na našom eshope
Naklápacia funkcia podstavca umožňuje použitie Splashy aj deťom so zníženou kontrolou stability hlavy, alebo zníženou schopnosťou sedieť.

Vymeniteľné penové podpory sa dajú použiť ako opierka hlavy, bočnice, podložka, alebo protisklzná opora.

Splashy disponuje päťbodovým fixačným pásom, ktorý je možné uchytiť do trojbodovej podpery tak, aby bolo umývanie ešte jednoduchšie. Splashy je vyrobený z komfortnej, na dotyk teplej a mäkkej peny. Ponúka sa v troch rôznych farebných prevedeniach. Farbu detskej sedačky a podporných častí je možné kombinovať, čo umožňuje prispôsobenie tejto pomôcky vkusu každého dieťaťa.

Plastový prídavný podstavec na podlahu, ktorý je súčasťou sedačky,  je kompatibilný tiež so sedačkou GoTo.


Čo je na sedačke SPLASHY tak skvelé:
  • je určená pre deti od 1-8rokov
  • maximálna nosnosť 30kg
  • oporný podstavec (ktorý je súčasťou sedačky a kompatibilný aj so sedačkou GoTo) má 26 možností polohovania
  • 5-bodový postroj (ktorý je súčasťou sedačky) sa dá prenastaviť na 3-bodový
  • 4 odnímateľné penové oporné valčeky (sú tiež súčasťou sedačky a dajú sa variabilne vyskladať podľa potrieb opory dieťaťa)

 


Odporúčaný zoznam aktivít, ktoré môžete s deťmi v sedačke Splashy robiť, je zhrnutý v programe aktivít, ktorý bol navrhnutý terapeutmi špeciálne pre túto sedačku. Aktivity rozvíjajú jemnú a hrubú motoriku ako i komunikačné a iné zručnosti.

 

program aktivít pre deti

 


 

 

 

 

 

 

 

Preskúmajte ďalšie skvelé produkty FireFly pre najmenšie deti.


Návod na použitie nájdete tu

sedačka do kúpeľa

 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Firefly – Splashy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.