QUICKIE Q400 M

Od4 400,00

Nový elektrický vozík Q400 M ponúka dokonale vyvážený pomer medzi skvelou ovládateľnosťou v interiéri a vysokým výkonom pri jazde v exteriéri. To všetko v kombinácii s kompaktným minimalistickým štýlom.

Popis

Nový elektrický vozík Q400 M ponúka dokonale vyvážený pomer medzi skvelou ovládateľnosťou v interiéri a vysokým výkonom pri jazde v exteriéri. To všetko v kombinácii s kompaktným minimalistickým štýlom.

V tejto verzii je vozík Q400 M vybavený štandardným sedacím systémom Sedeo Lite.

Štýl je otázka osobných preferencií

Revolučné technické riešenie si žiada aj inováciu v oblasti dizajnu. Pre novú radu vozíkov Q-série sme zvolili minimalistický dizajn založený na základnej čiernej matnej farbe podvozku a komponente, ktorý je možné rozšíriť o zameniteľné farebné prvky. Výsledkom je veľmi elegantný a čistý vzhľad s možnosťou prispôsobenia podľa konkrétnych požiadaviek.

q400-m-sedeo-pro

 


360° náhľad vozíka


SPOĽAHLIVÝ VOZÍK S POHONOM STREDNÝCH KOLIES Q400 M – DOKONALÝ V INTERIÉRI

Dokonalá ovládateľnosť v interiéri bola dosiahnutá vďaka použitiu ultra – kompaktného podvozku s patentovaným odpružením a nezávislým zavesením všetkých šiestich kolies. Táto verzia vozíka Q400 v základnom prevedení obsahuje sedací systém SEDEO Lite.

 

SKVELÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI Q400

Schopnosť otočiť sa okolo svojej vlastnej osi, intuitívne ovládanie, kompaktný 61 – 62 cm široký podvozok a polomer otáčania 56 – 63 centimetrov, to sú hlavné benefity vozíka Q400 M.
Pre jednoduchší prístup k stolu, poprípade k vozidlám s nízkou výškou sedadla, je možné využiť výšku sedu vozíka od 415 mm.

VEĽMI DOBRÝ V EXTERIÉRI

Nový elektrický vozík Q400 M vám vďaka novému, patentovanému zaveseniu a odpruženiu všetkých kolies prináša veľmi dobré jazdné vlastnosti pri jazde v teréne.QUICKIE technológia systému proti preklopeniu eliminuje nebezpečenstvo prevrátenia, ktoré hrozí pri jazde v nerovnom prostredí. Zároveň efektívne eliminuje všetky nárazy, ktoré vznikajú pri prejazde po nerovnostiach.

ENERGIA PRE VAŠU NEZÁVISLOSŤ

Na zaistenie vašej nezávislosti vám nový vozík Q400 prináša novú radu výkonných motorových jednotiek. Vybrať si môžete z motorov s rýchlosťou 6 alebo 10 km/h. O dostatok energie pre tieto silné motory sa starajú batérie s kapacitou 50, 60 alebo 80 Ah.

KOMPAKTNÝ PODVOZOK Q400 M

Q400MVďaka ultra – kompaktnému podvozku máte nad vozíkom skvelú kontrolu pri prejazdoch úzkymi priestormi, akými sú zárubne dverí, alebo výťahy.
Nízka výška sedačky od zeme zaisťuje jednoduché premiestnenie z/do vozíka od 41,5 cm s elektrickým polohovaním v priestore, alebo 42,5 cm s kombinovaným polohovaním a zdvihom.


OVLÁDANIE NA DOSAH VAŠÍCH PRSTOV

Ďalší dôležitý krok pri výbere elektrického vozíka je zvoliť správny typ ovládania. Nová Q séria disponuje celou radou ovládačov, od štandardných VR2 joystickov, až po R-NET ovládač disponujúci veľkým a ľahko čitateľným HD kontrolným panelom.

KONEKTIVITA

Ovládanie vozíka je možné rozšíriť o ďalšie funkcie. K dispozícii je napríklad IR rozhranie, vďaka ktorému môžete ovládať všetky zariadenia disponujúce týmto rozhraním, ako sú televízie, DVD, hudobné systémy, atď.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládajte váš chytrý telefón, tablet či počítač pomocou Bluetooth, alebo IDrive rozhrania. Všetky vaše domáce zariadenia môžete mať pod kontrolou.

QUICKIE PATENTOVANÉ PRÍDAVNÉ TLAČÍTKA

Vďaka patentovanému systému prídavných tlačítok je možné ovládanie vozíka ešte viac upraviť podľa konkrétnych potrieb. Prídavným tlačítkom je možné naprogramovať akúkoľvek funkciu, a potom ju umiestniť takmer na akékoľvek miesto na vozíku.

 

 


Sedací systém SEDEO LITE je primárne určený klientom so strednými až nízkymi klinickými potrebami. Základ tohoto systému sedu je tvorený univerzálnym nastaviteľným rámom obsahujúcim jednotlivé komponenty ako sú: sedačka, chrbtová opierka, bočnice a stupačky. Všetky sedacie systémy SEDEO je možné v prípade klientov vyžadujúcich komplexnejšie riešenie svojich klinických potrieb kombinovať pomocou komponentov sedacieho systému JAY, poprípade pomocou hlavových opierok WHITMYER.

Elektrický vozík Q400M Lite_Lift

 


 

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Špecifikácie:
Šírka sedu: 385 – 510 mm
Výška sedu: 415 – 490 mm
Hĺbka sedu: 410 – 560 mm
Výška chrbtovej opierky: 460 – 510 mm
Celková šírka: 610 – 620 mm
Celková dĺžka: Max. 1130 mm
Rýchlosť: 6/10 km/h
Kapacita batérie: 50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maximálny dojazd: max. 40 km (s 80 Ah batériami)
Nastavenie uhla chrbtovej opierky: 85° až 120°
Polomer otáčania: 560 – 630 mm
Max. svahová dostupnosť:
Maximálna výška prekonania prekážky: 100 mm
Elektronika: VR2, R-Net
Min. váha vozíka: 130 kg
Maximálna hmotnosť užívateľa: 136 kg
Farby: 4 farby: zelená, oranžová, čierna, strieborná

Minimálna prepravná dĺžka podvozku vozíka Quickie Q400 M  je 880mm (dĺžka základne s otočnými kolieskami smerujúcimi dopredu)

Prezrite si celú ponuku našich plne hradených, alebo čiastočne hradených pomôcok na tomto odkaze.

 


Návod na použitie nájdete tu

elektrický invalidný vozík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q400 M”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…