QUICKIE Q300

Od4 975,00

Kompaktný elektrický vozík, ktorý neuberá na dobrodružstve.

Popis

Kompaktný elektrický vozík

V interiéri je Q300 R veľmi obratný – mimoriadne kompaktný (580 mm) a spoľahlivý aj v tých najvypätejších situáciách. Ak sa však odvážite vyraziť von s jeho silnými 14″ hnacími kolesami, môžete sa pochváliť skvelou trakciou, technológiou motora a výkonom pohonu, ktorý môže konkurovať oveľa väčším elektrickým vozíkom.

A to aj vďaka konštrukcii zadných kolies. Starostlivo testovaná a zdokonalená konštrukcia, ktorá poskytuje dokonalú rovnováhu medzi stabilitou a veľkosťou – umiestnenie vašej váhy na dosiahnutie maximálnej priľnavosti a zvládnutie veľkých a rozľahlých oblastí. Tento elektrický vozík ponúka sedenie SEDEO LITE, ktoré poskytuje oporu pri klinických stavoch, množstvom voliteľných možností napájania a zaujímavým výberom farieb plášťa a akcentov – nie je to elektrický vozík, ktorý by ste chceli držať v interiéri.


Mysleli ste si, že všetky vozíky so zadnými kolesami jazdia rovnako?

Zvezte sa s Q300 R a všimnete si rozdiel. Starostlivým testovaním a zdokonaľovaním stoviek presných úprav šírky, dĺžky, kolies a polohy sedačky sme našli najmenšiu základnú geometriu bez toho, aby sme ohrozili stabilitu alebo trakciu. A pretože je Q300 R taký stabilný, môže podporovať aj širší rozsah nastavenia ťažiska. Polohu sedačky tak môžete posunúť viac dopredu alebo dozadu, aby ste lepšie vyvážili svoju hmotnosť a zvýšili trakciu a jazdné vlastnosti. Navyše je taký kompaktný, že funguje rovnako dobre aj v interiéri!

Elektrický vozík Quickie Q300

Väčšia priľnavosť

Model Q300 R je vďaka presne dimenzovanej základni a 14-palcovým hnacím kolesám prispôsobený na dobrodružstvo v prírode. Vďaka svojej priľnavosti a jazdným vlastnostiam si hravo poradí s rušným centrom mesta aj mimo vychodených ciest.

  • S voliteľným prekračovačom obrubníkov môžete prekonávať prekážky vysoké až 10 cm.
  • Vďaka zadnému odpruženiu je jazda veľmi príjemná a pohodlná.
  • Za príplatok si môžete objednať batérie s kapacitou až 63 Ah, ktoré vám umožnia dojazd až 32 km.

Elektrický vozík Quickie Q300


Mimoriadne úzka šírka 580 mm

Od chodieb, cez rušné kancelárie, až po malé domácnosti – Q300 R má šírku len 580 mm, aby zvládol všetko. Vďaka vynikajúcej ovládateľnosti a intuitívnemu pohonu zadných kolies sa s ním aj neuveriteľne ľahko manévruje.

S dĺžkou od 110 cm sa Q300 zmestí aj do malých výťahov a určite nebude prekážať pri stole v reštaurácii.

Ďalšie plus – Q300 je na svoj výkon a funkcie ľahký (od 124 kg).

Elektrický vozík Quickie Q300


SEDEO LITE – najlepšie miesto v sále

SEDEO LITE, ktoré kombinuje nastaviteľné a konfigurovateľné sedadlo s najširším výberom možností opory a polohovania je navrhnuté tak, aby sa prispôsobilo vašim meniacim sa potrebám (a to všetko len pomocou jedného náradia).

Elektrický vozík Quickie Q300


Pozdvihnite sa a jazdite s funkciou C-Me

Rozlúčte sa s dlhým čakaním alebo jazdou so zníženou rýchlosťou, keď ste vyvýšení. S C-Me (voliteľnou výbavou) môžete zdvihnúť sed až o 300 mm a jazdiť rýchlosťou až 4,8 km/h súčasne!

Na rozdiel od iných elektrických vozíkov sa naše odpruženie nezablokuje, takže aj pri vyvýšení máte rovnako plynulú a spoľahlivú jazdu.

Navyše, vďaka patentovaným priradeným tlačidlám môžete držať krok a byť na úrovni očí so svojimi priateľmi.

Elektrický vozík Quickie Q300


 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q300”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.