BREEZY Emineo K – detská verzia

Doplatok pacienta 777,69

Ak hľadáte plne polohovací detský vozík, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, tak je Emineo pravou voľbou.

Od2 247,00
1469,31
777,69
L0758A

Popis

Komfortný, plne polohovací a zároveň plne nastaviteľný – to sú hlavné benefity tohoto vozíka.

Ak hľadáte plne polohovací multifunkčný vozík s plnou výbavou, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, tak je Emineo pravou voľbou. Vďaka hliníkovej konštrukcii vám ponúka vo svojej kategórii najnižšiu hmotnosť, dobré jazdné vlastnosti a jednoduché ovládanie.

 

 


Unikátny polohovací multifunkčný vozík

Sedací systém vozíka Emineo je ľahko nastaviteľný. Pomocou patentovaného mechanizmu môžete jednoducho nastaviť komfortnú pozíciu sedu v priestore, uhol opierky aj stupačiek.


Jednoduchý transport

Breezy Emineo polohovaci vozik zlozeny

Vďaka nízkej transportnej hmotnosti len 17 kg (bez kolies) a kompaktným rozmerom, môžete tento vozík jednoducho prepravovať v automobile. Transportné rozmery je možné ešte znížiť pomocou jednoducho sklápacej opierky, odnímateľných bočníc, stupačiek, poháňacích kolies.


Vyberte si prevedenie

Multifunkčný polohovací vozík Emineo ponúkame v troch prevedeniach. Okrem „štandardnej“ veľkosti si môžete vybrať verziu so skráteným rámom pre osoby menšieho vzrastu. Pre deti je k dispozícii verzia s krátkym rámom a šírkou sedačky 33 a 36 cm.

 


Návod na použitie nájdete tu

Návod na použitie

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

33 / 36 cm

Hĺbka sedačky

34 – 40 cm

Rám

hliník

Farba rámu

šedá farba

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BREEZY Emineo K – detská verzia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.