BREEZY Emineo K – detská verzia

Doplatok pacienta od 777,69

Ak hľadáte plne polohovací detský vozík, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, tak je Emineo pravou voľbou.

Od2 247,00
1469,31
od 777,69
L0758A

Popis

Komfortný, plne polohovací a zároveň plne nastaviteľný – to sú hlavné benefity tohoto vozíka.

Ak hľadáte plne polohovací multifunkčný vozík s plnou výbavou, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, tak je Emineo pravou voľbou. Vďaka hliníkovej konštrukcii vám ponúka vo svojej kategórii najnižšiu hmotnosť, dobré jazdné vlastnosti a jednoduché ovládanie.

 

 


Unikátny polohovací multifunkčný vozík

Sedací systém vozíka Emineo je ľahko nastaviteľný. Pomocou patentovaného mechanizmu môžete jednoducho nastaviť komfortnú pozíciu sedu v priestore, uhol opierky aj stupačiek.


Jednoduchý transport

Breezy Emineo polohovaci vozik zlozeny

Vďaka nízkej transportnej hmotnosti len 17 kg (bez kolies) a kompaktným rozmerom, môžete tento vozík jednoducho prepravovať v automobile. Transportné rozmery je možné ešte znížiť pomocou jednoducho sklápacej opierky, odnímateľných bočníc, stupačiek, poháňacích kolies.


Vyberte si prevedenie

Multifunkčný polohovací vozík Emineo ponúkame v troch prevedeniach. Okrem „štandardnej“ veľkosti si môžete vybrať verziu so skráteným rámom pre osoby menšieho vzrastu. Pre deti je k dispozícii verzia s krátkym rámom a šírkou sedačky 33 a 36 cm.

 


Návod na použitie nájdete tu

Návod na použitie

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

33 / 36 cm

Hĺbka sedačky

34 – 40 cm

Rám

hliník

Farba rámu

šedá farba

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BREEZY Emineo K – detská verzia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.