Vertikalizačné zariadenie Leckey Mygo Stander

Doplatok pacienta od 2078,38 €

Multifunkčné vertikalizačné zariadenie Mygo Stander ponúka všestranné terapeutické riešenie, ktoré rastie spolu s dieťaťom. Svojou konštrukciou umožňuje polohovanie vo vzpriamenej, pronačnej aj supinačnej polohe.

Od3 299,00
1220,62 €
od 2078,38 €
L90340

Popis

Modulárny jednoducho nastaviteľný stávací systém pre meniace sa potreby v priebehu užívania.

Multifunkčné stávacie zariadenie Mygo Stander vám ponúka všestranné terapeutické riešenie, ktoré rastie spolu s vaším dieťaťom. Svojou konštrukciou umožňuje polohovanie vo vzpriamenej, pronačnej i supinačnej polohe.

Mygo Stander podporuje vývoj kostného a svalového systému u detí s miernymi až zložitými polohovacími potrebami. Tento uhlovo nastaviteľný stojan môže byť nakonfigurovaný a prispôsobený tak, aby vyhovoval individuálnym polohovacím potrebám a spĺňal meniace sa terapeutické ciele v náväznosti na rast dieťaťa a jeho meniace sa potreby.


 

Vek: 4 – 10 rokov/8 – 14 rokov
Minimálna celková šírka: 1,08 m/1,35 m
Maximálna výška: 1,45 m/1,75 m
Maximálna hmotnosť užívateľa: 50 kg/60 kg
Nastavenie uhla: 0 – 80º

 


Nastavenie MyGo Vertikalizátora:

 


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Návod na použitie nájdete tu
vertikalizačné zariadenie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vertikalizačné zariadenie Leckey Mygo Stander”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.