PAL Sedací systém

Od678,00

LECKEY PAL predstavuje vyváženú kombináciu posturálnej podpory a praktického riešenia pre použitie v škole.

Popis

Zamerané na polohovanie, pozornosť a vzdelanie

Sedací systém LECKEY PAL predstavuje vyváženú kombináciu posturálnej podpory a praktického riešenia pre použitie v školstve. Pri vývoji tohoto systému sme sa sústredili na vytvorenie ľahko nastaviteľného robustného a dizajnovo zaujímavého zariadenia pre deti vo veku od 1 do 8 rokov s ľahkými až strednými posturálnymi potrebami. Školské kreslo PAL je vytvorené tak, aby poskytovalo zlepšenú stabilitu napomáhajúc redukcii únavy, aby podporilo koncentráciu a zlepšilo jemnú motorickú aktivitu.


Vek: 1 – 12 rokov
Maximálna hmotnosť užívateľa: 30 – 50 kg
Nastavenie uhla: 95 – 105°

Tabulka velkosti Leckey PAL

 


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.
Cena závisí od veľkosti:
  • Veľkosť 1 – 678 €
  • Veľkosť 2 – 738 €
  • Veľkosť 3 – 800 €
  • Veľkosť 4 – 917 €

Ďalšie informácie

Farba poťahu

modrá / zelená

Nosnosť

50 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PAL Sedací systém”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.