Firefly WeGo – detský rehabilitačný kočík

Od707,00

Kočík pre podporu detí so zníženou hybnosťou. Kombinovateľný so sedačkou GoTo.

Popis

WeGo: Nové “kolesá” pre GoTo sedačku

WeGo je skvelý kočík navrhnutý pre vašu sedačku GoTo.

Je ľahký, prenosný a vyzerá rovnako elegantne ako akýkoľvek bežný kočík. Má však svoje skryté prekvapenia.

Najskôr si doň môžete pripnúť svoju sedačku GoTo. Takže vaše dieťa dostane všetku podporu a pohodlie s GoTo, ktoré tak miluje. Teraz s ním však môže obchádzať parky, obchody a akékoľvek iné miesta. Je možné ho dokonca nakloniť alebo zmeniť  sklon až do 140 stupňov. Môžete si ho kúpiť priamo na našom eshope

 

 


Hlavné prvky kočíka

 • Vhodný pre deti s maximálnou hmotnosťou 30kg/66lbs.
 • Ľahko zložiteľný a nastaviteľný jedným jednoduchým pohybom.
 • Kolesá vhodné do drsného terénu.
 • WeGo sa nakláňa dozadu do 140 °, aby si vaše dieťa mohlo ľahnúť alebo zmeniť polohu.
 • Dodáva sa s kompletným príslušenstvom, vrátane ochrany proti slnku, pokrývky proti dažďu, držiaka na pohár, sieťky proti komárom a chrániča na nohy.

Výhody WeGo

Zúčastniť sa

WeGo dáva deťom šancu zapojiť sa do ďalších aktivít, ktoré robia aj ostatné deti. Bute to pre nich znamenať viac hrania sa, viac návštev parkov a kopec nových dobrodružstiev.

Väčšia sloboda pre rodinu

WeGo a GoTo spolu tvoria dokonalú súhru. S nimi predídete sťaženému prístupu alebo prekážkam na ceste.  Prejdete s ním všade tam, kam sa dostane aj štandardný kočík. Umožnia vášmu dieťaťu sedieť, hrať sa, zdriemnuť si či meniť polohu.

Opora

WeGo využíva všetky výhody sedačky GoTo na cestovanie. Funguje s oboma veľkosťami GoTo, takže vaše dieťa dostane rovnako veľkú laterálnu podporu aj oporu hlavy a budete vedieť, že sú v pohodlí a šťastní všade, kam sa vydáte na prieskum.

Už žiadne ťažké zdvíhanie

Je rovnako ľahký ako typický kočík. Môžete ho zdvihnúť, zložiť a vložiť do zadnej časti väčšiny áut. Takže nebudete závislí na objemných invalidných vozíkoch a váš chrbát sa vám poďakuje.

 


 

Čo tvorí WeGo?

Pripevniteľná GoTo sedačka

Je naozaj ľahké pripevniť sedačku GoTo do kočíka WeGo. Stačí ho vložiť, pripevniť klipy a môžete ísť.

Nosnosť 30kg

WeGo má vyššiu nosnosť ako väčšina kočíkov. Prenáša deti do 30 kg, či už potrebujú posturálnu podporu sedačky GoTo alebo len pomoc s mobilitou.

Sklon

Nakloní sa až do 140 °, aby si vaše dieťa mohlo zdriemnuť alebo zmeniť polohu, a stále bude mať pri tom podporu sedačky GoTo.

Doplnky

WeGo je dodávaný s kompletným príslušenstvom vrátane ochrany proti slnku, pokrývky proti dažďu, držiaka na pohár, sieťky proti komárom a chrániča nôh.

Veľkosti WeGo

WeGo je kompatibilný s Firefly GoTo sedačkou veľkosti 1 a 2 s maximálnou hmotnosťou používateľa 30 kg.

* Poznámka – Nie všetky deti, ktoré používajú sedačku GoTo veľkosti 2, budú môcť používať kočík WeGo.

 

 

Dĺžka kočíka (zloženého) = 116cm

Výška kočíka (zloženého) = 38cm

we go

Časté otázky ohľadom WeGo

 1. Bolo WeGo testované proti nárazom pri prevoze? Nie, WeGo nebolo testované proti nárazom pri prevoze, takže ho nemožno použiť na prepravu dieťaťa vo vozidle.
 2. Aký vek je vhodný? WeGo je vhodné pre deti s maximálnou hmotnosťou 30 kg. Odporúčame, aby ste vhodnosť zhodnotili skôr podľa nosnosti WeGo ako podľa veku.
 3. Musí sa WeGo používať na hladkých povrchoch? Vďaka tomu, že kočík má dve veľké kolesá, je možné ho používať na nerovnom teréne, ako je lesopark, piesok atď.
 4. Môže sa WeGo používať bez GoTo sedačky? Áno, WeGo sa dá používať bez GoTo sedačky, avšak bez GoTo neposkytuje žiadnu posturálnu podporu.
 5. Aké príslušenstvo sa dodáva s WeGo? WeGo sa dodáva s pokrývkou proti dažďu, fusakom, sieťkou proti komárom a držiakom na nápoje.
 6. Ako postupovať pri reklamácií/vrátení produktu WeGo? Prečítajte si prosím časť reklamácie na našej webovej stránke.
 7. Koľko farieb WeGo existuje? Existuje iba jedna farba.
 8. Zmestí sa do kufra môjho auta? WeGo sa zmestí do väčšiny automobilových kufrov. Informácie o rozmeroch nájdete vo veľkostnej tabuľke.

Návod na použitie nájdete tu

skladací kočík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Firefly WeGo – detský rehabilitačný kočík”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.