Firefly – Playpak

583,00

Prenosná súprava na polohovanie. Sada na podporu aktivity, ktorá napomáha rozvoju dieťaťa prostredníctvom hry.

Popis

Prenosná sada na podporu aktivity, ktorá napomáha rozvoju dieťaťa prostredníctvom hry (vek 0 – 48 mesiacov)

Playpak je prenosná sada na podporu aktivity, ktorá má za úlohu podporiť rozvoj detí prostredníctvom hry. Všetky komponenty, ktoré sú súčasťou sady Playpak, sú na ľahký transport umiestnené v praktickej brašni cez rameno. Sada Playpak obsahuje rôzne druhy valcov, klinov a podpier, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s našimi klinickými odborníkmi a terapeutmi. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

Tieto komponenty je možné kombinovať desiatkami možných spôsob tak, aby bolo možné dosiahnuť tri kľúčové polohy pre podporu včasnej starostlivosti (aktívne sedenie, supinačná a pronačná poloha), ktoré umožňujú deťom v priebehu terapie, alebo doma hrať sa a učiť sa.

 


 

Playpak prichádza s 5 farebnými prvkami na podporu polohovania, ktoré zahŕňajú: 2 podkovy, 1 dlhý valec, 1 krátky valec a 1 opasok/popruh.

Táto ľahká taška obsahuje kompletné spektrum aktivít. Vo vnútri nájdete valce, kliny a opory (navrhnuté klinickými expertmi), ktoré pospájate spolu rôznymi spôsobmi a tým môžete so svojím dieťaťom cvičiť prvé pozície, ktoré sú základným kameňom pri budovaní ďalších schopností. Odborníci pre vás vypracovali program aktivít,  podľa ktorého môžete s deťmi precvičovať.

program aktivít pre deti

Rady ohľadom odporúčaných cvičení s deťmi počas ich raného vývoja nájdete v sprievodcovi aktivitami včasnej starostlivosti tu

 

 


 

 

Preskúmajte ďalšie skvelé produkty FireFly pre najmenšie deti.

 


Návod na použitie nájdete tu

terapeutická podložka

Ďalšie informácie

Nosnosť

do 30 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Firefly – Playpak”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.