Príbehy

Prinášame vám príbehy našich zákazníkov.  Zároveň ide o klientov, ktorí sú pre nás silnou inšpiráciou. Nielen tým, ako prekonávajú prekážky, ale tiež životným postojom. Produkty dávajú zmysel až vo chvíli, kedy ich vidíte použité v praxi a pochopíte ich prínos v zvládaní každodenných úloh.

Veronika Vadovičová

Prekážky sú len v našej hlave!

Prvá profesionálna športovkyňa z radov slovenských paralympionikov pôsobí v Športovom centre polície Ministerstva vnútra SR. Okrem piatich medailí z paralympiád je aj viacnásobnou majsterkou sveta a Európy, držiteľkou niekoľkých svetových rekordov.
Okrem troch vysokých škôl už stihla byť aj Slovenkou roka a stretnúť sa s britskou kráľovnou Alžbetou II. počas jej historickej návštevy Slovenska v roku 2008.

,,Pre aktívny život používam aktívne vozíky do Letma, aj vďaka nim je môj život plnohodnejší…” – Veronika Vadovičová

Veronika používa aj tieto produkty

 • QUICKIE Krypton R

  Karbónový ultraľahký plne nastaviteľný vozík.

 • QUICKIE Xenon

  Ultraľahký skladací konfigurovateľný mechanický invalidný vozík. XENON, je náš najpredávanejší vozík a práve teraz slávi jeho druhá generácia 10.000 vyrobených kusov!

 • Opierka TARTA Original

  TARTA® je modulárny systém schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. S každým „stavcom“ sa môže nastaviť zakrivenie v predozadnom i bočnom smere.

 • QUICKIE Helium

  Top model z rady ultraľahkých invalidných vozíkov s pevným rámom

 • Quokka – malá taška

  Quokka unesie všetky potrebné maličkosti kamkoľvek idete. Perfektne padne na Váš vozík či chodítko.
  Rozmer: 10x19x8 cm.