Príbehy

Prinášame vám príbehy našich zákazníkov.  Zároveň ide o klientov, ktorí sú pre nás silnou inšpiráciou. Nielen tým, ako prekonávajú prekážky, ale tiež životným postojom. Produkty dávajú zmysel až vo chvíli, kedy ich vidíte použité v praxi a pochopíte ich prínos v zvládaní každodenných úloh.

Alena Juríčková

Vyštudovaná sociálna poradkyňa pracuje v Organizácii muskulárnych dystrofikov v SR. Profesne sa venuje hlavne téme osobnej asistencie, ktorá aj jej samej pomáha žiť nezávislý život. Je súčasťou tímu, ktorý stojí za projektom www.osobnaasistencia.sk

Alena Hradnanska OMDvSR

Voľný čas trávi na prechádzkach so svojím priateľom v špeciálne upravenom bežeckom vozíku, zbožňuje kávu a operu, je fanúšička zero waste a nadšená kulinárka. Sleduje dianie v neziskovom sektore, inšpirujú ju občiansky aktívni ľudia. Myslí si, že to, kam smeruje spoločnosť, sa týka úplne všetkých, bez ohľadu na to, či človek má alebo nemá zdravotné znevýhodnenie.

Viac o sebe hovorí v rozhovore Denníka N.

“Vybrať správnu a kvalitnú kompenzačnú pomôcku je veľmi dôležité. Dokážu zmierniť progresiu pri mojom nervovosvalovom ochorení. Veľmi si vážim ústretový a trpezlivý prístup pracovníkov spoločnosti Letmo pri výbere a nastavovaní pomôcok.Alena Juríčková

Alena používa aj tieto produkty

 • QUICKIE Life T

  Aktívny mechanický vozík QUICKIE Life T nie je len konkrétny produkt. Je to ucelená rada riešiaca takmer akékoľvek požiadavky vozičkára. Vozík s najlepším pomerom prínos/cena.

 • JAY J3

  Modulárny sedací systém JAY3 vyniká špičkovou redistribúciou tlaku, optimálnou stabilizáciou panvy a vylepšeným odvodom tepla a vlhkosti.

 • Chrbtová opierka SPEX

  Chrbtová opierka Spex pozostáva zo systému „kociek“, ktorý ju umožňuje na mieste prispôsobiť individuálnym potrebám.

 • FREEWHEEL prídavné koliesko

  Prídavné koliesko pre vozíky s pevným aj skladacím rámom.

 • Quokka – držiak na nápoje

  Držiak na nápoje Quokka je vyrobený z ľahkého a pevného kompozitného materiálu. Jednoducho si doň umiestnite fľašu, hrnček a pod.