Detská QUICKIE Salsa M

Detská Salsa M je verzia s pohonom stredných kolies. Je ideálny pre užívateľov pohybujúcich sa v škole alebo v akomkoľvek priestore s obmedzenou manévrovateľnosťou.

Popis

Salsa M ideálne kombinuje požiadavky na interiérový aj exteriérový vozík. Salsa M je verzia s pohonom stredných kolies. Tento systém je ideálny pre užívateľov pohybujúcich sa v škole alebo v akomkoľvek priestore s obmedzenou manévrovateľnosťou.

V interiéri Vás nadchne nízkou výškou sedačky. Vďaka nej sa dostanete jednoducho pod hranu stola, zatiaľ čo v exteriéri prekvapí dostatočnou priechodnosťou terénu. Rovnako ako pri vozíkoch Jive, je sedací systém plne nastaviteľný s možnosťou voľby elektrického polohovania.

Presun z vozíka a na vozík je veľmi jednoduchý vďaka odklopným a plne nastaviteľným madlám.

ZIPPIE Salsa je elektrický vozík optimalizovaný pre deti a osoby malého vzrastu. Ponúkané možnosti sa netýkajú len malých rozmerov sedačky, ale tiež fixačných prvkov a úprav ovládania.

zippie-salsa-m-5-web

 

 


Interiér

 • Dokonalá ovládateľnosť v interiéri bola dosiahnutá vďaka použitiu ultra – kompaktného podvozku s patentovaným odpružením a nezávislým zavesením všetkých šiestich kolies.
 • Vďaka kompaktnému podvozku máte nad vozíkom skvelú kontrolu pri prejazde úzkymi priestormi, akými sú zárubne dverí alebo výťahy.
 • Rozmery vozíka dovoľujú jednoduchý prístup k stolu a zjednodušujú presun z vozíka a späť na vozík (napríklad z vozíka do automobilu). Výška sedačky od zeme je teraz vďaka použitej technológii nižšia než kedykoľvek predtým (od 40 cm).

 

Exteriér

 • Inovovaný Quickie systém proti prevráteniu spoľahlivo eliminuje nebezpečie prevrátenia pri jazde po svahu. Celková hmotnosť klienta je situovaná v ťažisku vozíka a prenášaná na stredné hnacie kolesá, čo zároveň zvyšuje trakciu. Jazda v teréne nikdy nebola bezpečnejšia.
 • Hľadáte rýchlosť? Nová 120 Ah riadiaca elektronika vám v spojení so štvorpólovými motormi dodá maximálny krútiaci moment a rýchlosť. Nech už sú vaše požiadavky na výkon a použitie akékoľvek, nová Salsa M vám vďaka množstvu príslušenstva a nastavenia vždy poskytne skvelú rovnováhu medzi vzrušujúcou jazdou v exteriéri a skvelými vlastnosťami v interiéri.

zippie-salsa-m-4-web


 

Štýl

 • Vystúpte z davu. Teraz si môžete vybrať z troch rôznych farebných kombinácií: žltá, modrá, červená.
 • Pre väčšie bezpečie je nová Salsa M vybavená jasnými LED svetlami a indikátormi zmeny jazdy, ktoré sú integrované v zadnej časti podvozku.
 • Vytvorte si svoju vlastnú kombináciu príslušenstva a farieb! Oddelenie individuálnych úprav je pripravené splniť všetky vaše požiadavky.
 • Či už chcete vystúpiť z davu, alebo hľadáte eleganciu a funkčný dizajn, s novou Salsou M budete vždy štyloví.

 


Funkcie

 • Odklopné bočnice zjednodušujú presun do vozíka i z neho a uľahčujú prístup k stolu.
 • Ľahko prekonáva prekážky do výšky siedmich centimetrov.
 • Modul zdvíhania sedačky v rozsahu 30 cm uľahčuje prístup k vyššie položeným miestam, ako sú vrchné police v kuchyni, barové pulty alebo tovar v obchodoch.
 • Pri použití DAHL docking systému, spĺňa nová Salsa M všetky požiadavky na bezpečnú prepravu vo vozidle podľa normy ISO 7176-19. Môžete si užiť riadenie bez presadania na sedadlo vodiča.
 • Výkon, štýl a praktické funkcie bez kompromisov – to je nová Salsa M. Vďaka celej rade ďalšieho príslušenstva a vďaka rôznym množstvám nastavenia sa tento vozík presne prispôsobí všetkým požiadavkám klientov.
 • Presun z vozíka a na vozík je veľmi jednoduchý vďaka odklopným a plne nastaviteľným madlám.zippie-salsa-m-3-web

 

Quickie Salsa mate možnosť ZDARMA odskúšať u Vás doma – stačí zavolať na bezplatnú linku 0800 194 984.

 

Viac o testovaní motorov, ktoré sa následne montujú na vozíky Quickie, nájdete v tomto videu.


(Veľkosť kolies, sedačky, chrbtovej opierky a pod. je vždy konfigurovaná na prianie zákazníka. Ilustračné fotografie zobrazujú len jednu z verzií a môžu obsahovať aj príplatkové príslušenstvo)


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

30 – 40 cm

Hĺbka sedačky

30 – 40 cm

Výška sedačky

od 40 cm

Výška chrbtovej opierky

38,5/41,0/43,5 cm

Farba rámu

červená, žltá, modrá

Hmotnosť

113 kg

Nosnosť

75 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detská QUICKIE Salsa M”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…