Elektrický skúter S400

Doplatok pacienta 1 790 €

Kompaktný a pohodlný skúter na brázdenie mestom.

1 790,00
0 €
1 790 €
-

Popis

Kompaktný a pohodlný skúter na brázdenie mestom.

Hľadáte kompaktný mobilný skúter s rýchlosťou 6 km/h? Práve ste ho našli. Je ním elektrický skúter Sterling S400. Vysoká manévrovateľnosť v obchodných centrách, doma aj na preplnených cestách. Všestranné odpruženie zabezpečí pohodlné zdolávanie obrubníkov a nerovností. A naviac energeticky úsporné LED diódy zabezpečia, že Vás bude dobre vidieť na nočných jazdách a zároveň cez deň.


Všestranné odpruženie

S elektrickým skútrom S400 a jeho všestranným odpružovacím systémom budete stále pohodlne prechádzať nerovným terénom alebo obrubníkmi. Voliteľne je možné vybrať si tvrdšie odpruženie zadných kolies.


 

Výkonné LED diódy na osvetlenie Vašej cesty

S pokročilou LED osvetľovacou technológiou sú svetlá na Vašom skútri S400 až štyristokrát energeticky úspornejšie ako klasické žiarovky. Teda nielenže šetríte energiu, ale zároveň sa nemusíte báť častej výmeny žiaroviek.


 

Komfortný pri každej jazde

Nájsť perfektnú pozíciu na sedenie bude hračka. Je možné nastaviť výšku, hĺbku a sklopenie sedadla tak, aby vyhovovalo každému užívateľovi. Sklápacie podrúčky sú taktiež uhlovo, hĺbkovo a šírkovo nastaviteľné a v kombinácii s otáčaním sedadla Vám zabezpečia pohodlné nastupovanie bez námahy.


 

Intuitívne ovládanie

Keďže väčšinu času pri jazde trávite ovládaním skútru, navrhli sme ergonomické rukoväte, ľahko dosiahnuteľné vďaka plynulému nakloneniu. Unikátny systém regulácie Vám tiež umožní ovládať skúter S400 pomocou prstov alebo palcov.


 

Špecifikácia

Veľkosť predných kolies: 25 cm
Veľkosť zadných kolies: 25 cm
Celková dĺžka: 134 cm
Celková šírka: 64 cm
Výška sedačky: 45 – 50 cm
Rýchlosť: 6 km/h
Batérie: 38 Ahx2
Polomer otáčania: 1,9 m
Svetlá a indikátory: Áno
Dojazd: 36 km
Celková hmotnosť: 109 kg
Maximálna hmotnosť užívateľa: 136 kg
Farba: Strieborná metalíza

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Elektrický skúter S400”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…