Elektrický skúter S700

Od2 680,00

Perfektný spoločník na dobrodružstvá po vonku.

0 €

Popis

Perfektný spoločník na dobrodružstvá po vonku.

Elektrický skúter S700 je vodca svorky s vynikajúcimi funkciami na exteriér. Zdolá stúpanie 10 stupňov, vyššie obrubníky až do 100 mm a väčšie nerovnosti terénu s 33 cm vysokými kolesami. Tento skúter je pre tých, ktorí neposedia len doma. Nie je potrebné obávať sa o prekonávanie vzdialenosti. So 75 Ah batériou je možný dojazd 35 km a maximálna rýchlosť 12 km/h. Buďte si istí, že dosiahnete hladkú a pohodlnú jazdu vďaka zaveseniu všetkých 4 kolies v štandarde a maximálna váha užívateľa je až do 160 kg. Či už si vyberiete striebornú, alebo karbónovú metalízu, určite prilákate pohľady okoloidúcich.


 

Exteriérový zážitok

Skúter S700 Vám poskytne pohodlnú a hladkú jazdu vďaka všestrannému odpruženiu. Každé koleso má svoje vlastné odpruženie, či už brázdite mestom rýchlosťou 6 km/h, alebo jazdíte v nerovnom teréne rýchlosťou 15 km/h. Budete sa cítiť komfortne na každej prekážke, na ktorú narazíte. Zároveň s väčšími kolesami veľkosti 33 cm nerovnosti prekonáte ľahšie.


 

Výkonné LED diódy na osvetlenie Vašej cesty

S pokročilou LED osvetľovacou technológiou sú svetlá na Vašom skútri S700 až štyristokrát energeticky úspornejšie ako klasické žiarovky. Teda nielenže šetríte energiu, ale zároveň sa nemusíte báť častej výmeny žiaroviek. Skúter S700, silný a prispôsobený na exteriér tak nebude to jediné, čo upúta pozornosť.


 

Komfortný pri každej jazde

Nájsť perfektnú pozíciu na sedenie bude hračka. Je možné nastaviť výšku, hĺbku a sklopenie sedadla tak, aby vyhovovalo každému užívateľovi. Sklápacie podrúčky sú taktiež uhlovo, hĺbkovo a šírkovo nastaviteľné a v kombinácii s otáčaním sedadla Vám zabezpečia pohodlné nastupovanie bez námahy.


 

Intuitívne ovládanie

Keďže väčšinu času pri jazde trávite ovládaním skútru, navrhli sme ergonomické rukoväte, ľahko dosiahnuteľné vďaka plynulému nakloneniu. Unikátny systém regulácie Vám tiež umožní ovládať skúter S700 pomocou prstov alebo palcov.


 

Špecifikácia

Veľkosť predných kolies: 33 cm
Veľkosť zadných kolies: 33 cm
Celková dĺžka: 150 cm
Celková šírka: 67 cm
Výška sedačky: 45 – 50 cm
Rýchlosť: 6/12/15 km/h
Batérie: 75 Ahx2
Polomer otáčania: 2,2 m
Svetlá a indikátory: Áno
Dojazd: 55 km
Celková hmotnosť: 146 kg
Maximálna hmotnosť užívateľa: 160 kg
Farby: Strieborná/Čierna/Karbónová metalíza

Návod na použitie nájdete tu

skúter

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Elektrický skúter S700”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…