Elektrický skúter S425

Doplatok pacienta 2 380 €

Kompaktný elektrický skúter pripravený na cesty.

2 380,00
0 €
2 380 €

Popis

Kompaktný elektrický skúter  pripravený na cesty.

Rýchlejší, výkonnejší a dlhší elektrický skúter S425, ktorý má všetky vlastnosti jeho menšieho brata S400, ale je zároveň silnejší. Ak vezmete predné/zadné LED diódy, všestranné odpruženie a skombinujete to s maximálnou rýcholosťou 12 km/h, vznikne Vám skúter S425, plne pripravený na cesty a zároveň chodníky. Ak budete jazdiť po cestách, zväčšená výška kolesa (30 cm), Vám pomôže ľahko zdolať nerovnosti terénu. A čo viac, väčšia batéria Vám pomôže zdolať väčšie vzdialenosti. Za Vaším skútrom vo farbe karbónovej metalízy sa určite otočí nejedna hlava.


Všestranné odpruženie

S väčšími, 30 cm pneumatickými kolesami a všestranným odpružením, Váš skúter vždy ľahko prekoná nerovný terén a obrubníky. Voliteľne je možné vybrať si tvrdšie odpruženie zadných kolies.


 

Výkonné LED diódy na osvetlenie Vašej cesty

S pokročilou LED osvetľovacou technológiou sú svetlá na Vašom skútri S425 až štyristokrát energeticky úspornejšie ako klasické žiarovky. Teda nielenže šetríte energiu, ale zároveň sa nemusíte báť častej výmeny žiaroviek. Skúter S425, silný a prispôsobený na cesty, tak nebude to jediné, čo upúta pozornosť.


Komfortný pri každej jazde

Nájsť perfektnú pozíciu na sedenie bude hračka. Je možné nastaviť výšku, hĺbku a sklopenie sedadla tak, aby vyhovovalo každému užívateľovi. Sklápacie podrúčky sú taktiež uhlovo, hĺbkovo a šírkovo nastaviteľné a v kombinácii s otáčaním sedadla Vám zabezpečia pohodlné nastupovanie bez námahy.


 

Intuitívne ovládanie

Keďže väčšinu času pri jazde trávite ovládaním skútru, navrhli sme ergonomické rukoväte, ľahko dosiahnuteľné vďaka plynulému nakloneniu. Unikátny systém regulácie Vám tiež umožní ovládať skúter S425 pomocou prstov alebo palcov.


 

Špecifikácia

Veľkosť predných kolies: 30 cm
Veľkosť zadných kolies: 30 cm
Celková dĺžka: 135 cm
Celková šírka: 66 cm
Výška sedačky: 45 – 50 cm
Rýchlosť: 12 km/h
Batérie: 55 Ahx2
Polomer otáčania: 2,0 m
Svetlá a indikátory: Áno
Dojazd: 42 km
Celková hmotnosť: 117 kg
Maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg
Farba: Karbónová metalíza

 

 


Návod na použitie nájdete tu

skúter

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Elektrický skúter S425”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…