QUICKIE Salsa M

Vozík s pohonom stredných kolies. Ideálny pre pohyb v priestore s obmedzenou manévrovateľnosťou.

Popis

Salsa M ideálne kombinuje požiadavky na interiérový aj exteriérový vozík. Salsa M je verzia s pohonom stredných kolies. Tento systém je ideálny pre užívateľov pohybujúcich sa v kancelárii, v škole alebo v akomkoľvek priestore s obmedzenou manévrovateľnosťou.

V interiéri Vás nadchne nízkou výškou sedačky. Vďaka nej sa dostanete jednoducho pod hranu stola, zatiaľ čo v exteriéri prekvapí dostatočnou priechodnosťou terénu. Rovnako ako pri vozíkoch Jive, je sedací systém plne nastaviteľný s možnosťou voľby elektrického polohovania.

Presun z vozíka a na vozík je veľmi jednoduchý vďaka odklopným a plne nastaviteľným madlám.

QUCKIE Salsa prichádza tiež s verziou Zippie. ZIPPIE Salsa je elektrický vozík optimalizovaný pre deti a osoby malého vzrastu. Ponúkané možnosti sa netýkajú len malých rozmerov sedačky, ale tiež fixačných prvkov a úprav ovládania.

(Viac informácií o konturovaných sedačkách JAY Comfort nájdete v pravej časti v odkazoch Katalóg doplnkov alebo TU)

 


Interiér

 • Dokonalá ovládateľnosť v interiéri bola dosiahnutá vďaka použitiu ultra – kompaktného podvozku s patentovaným odpružením a nezávislým zavesením všetkých šiestich kolies.
 • Vďaka ultra – kompaktnému podvozku máte nad vozíkom skvelú kontrolu pri prejazde úzkymi priestormi, akými sú zárubne dverí alebo výťahy.
 • Kompaktné rozmery vozíka dovoľujú jednoduchý prístup k stolu a zjednodušujú presun z vozíka a späť na vozík (napríklad z vozíka do automobilu). Výška sedačky od zeme je teraz vďaka použitej technológii nižšia než kedykoľvek predtým (43 cm alebo 45 cm pri použití polohovania sedu v priestore).

 


 

Exteriér

 • Inovovaný Quickie systém proti prevráteniu spoľahlivo eliminuje nebezpečie prevrátenia pri jazde po svahu. Celková hmotnosť klienta je situovaná v ťažisku vozíka a prenášaná na stredné hnacie kolesá, čo zároveň zvyšuje trakciu. Jazda v teréne nikdy nebola bezpečnejšia.
 • Potrebujete väčší dojazd na jedno nabitie? Teraz máte možnosť jazdiť viac kilometrov vďaka novej ultra – efektívnej elektronike. Vďaka 60 Ah batériám získavate o 10 % vyšší dojazd než predtým!
 • Hľadáte rýchlosť? Nová 120 Ah riadiaca elektronika vám v spojení so štvorpólovými motormi dodá maximálny krútiaci moment a rýchlosť.
 • Nech už sú vaše požiadavky na výkon a použitie akékoľvek, nová Salsa M vám vďaka množstvu príslušenstva a nastavenia vždy poskytne skvelú rovnováhu medzi vzrušujúcou jazdou v exteriéri a skvelými vlastnosťami v interiéri.

 


 

Štýl

 • Vystúpte z davu. Teraz si môžete vybrať zo štyroch rôznych farebných kombinácií: klasická biela, elegantná červená, elektrizujúca modrá a matná čierna podtrhujú jemné línie vozíka.
 • Pre väčšie bezpečie je nová Salsa M vybavená jasnými LED svetlami a indikátormi zmeny jazdy, ktoré sú integrované v zadnej časti podvozku.
 • Vytvorte si svoju vlastnú kombináciu príslušenstva a farieb! Oddelenie individuálnych úprav je pripravené splniť všetky vaše požiadavky.
 • Či už chcete vystúpiť z davu, alebo hľadáte eleganciu a funkčný dizajn, s novou Salsou M budete vždy štyloví.

 


 

Funkcie

 • Odklopné bočnice zjednodušujú presun do vozíka i z neho a uľahčujú prístup k stolu.
 • Ľahko prekonáva prekážky do výšky siedmich centimetrov.
 • Modul zdvíhania sedačky v rozsahu 30 cm uľahčuje prístup k vyššie položeným miestam, ako sú vrchné police v kuchyni, barové pulty alebo tovar v obchodoch.
 • Pri použití DAHL docking systému, spĺňa nová Salsa M všetky požiadavky na bezpečnú prepravu vo vozidle podľa normy ISO 7176-19. Môžete si užiť riadenie bez presadania na sedadlo vodiča.
 • Výkon, štýl a praktické funkcie bez kompromisov – to je nová Salsa M. Vďaka celej rade ďalšieho príslušenstva a vďaka rôznym množstvám nastavenia sa tento vozík presne prispôsobí všetkým požiadavkám klientov.

 


 


 

Viac o testovaní motorov, ktoré sa následne montujú na vozíky Quickie, nájdete v tomto videu:


(Veľkosť kolies, sedačky, chrbtovej opierky a pod. je vždy konfigurovaná na prianie zákazníka. Ilustračné fotografie zobrazujú len jednu z verzií a môžu obsahovať aj príplatkové príslušenstvo)


Návod na použitie nájdete tu

elektrický invalidný vozík

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

41 – 51 cm

Hĺbka sedačky

41 – 51 cm

Výška sedačky

40 – 45 cm

Výška chrbtovej opierky

46 – 51 cm

Rám

pevný

Farba poťahu

čierna

Farba rámu

4 farby

Hmotnosť

od 113 kg

Nosnosť

140 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Salsa M”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…