Vychytávky pre vozičkárov, ktoré by ste nemali prehliadnuť!

Paws_tetra_pridavny_pohon

Vychytávky pre vozičkárov, ktoré by ste nemali prehliadnuť!

Pravdepodobne by sme nenašli mesiac, v ktorom by sme nepridali nejaké nové produkty do sortimentu LetMo. 

Avšak za poslednú dobu sa ich nazbieralo nesmierne veľa. Zažili sme spolu 3 príjemné udalosti v našich showroomoch (Piešťany, Banská Bystrica, Prešov), kedy ste si mali možnosť naše novinky neielen pozrieť naživo, ale aj vyskúšať. 

Komunitná atmosféra bola na nezaplatenie a z noviniek ste boli ohúrení!

Nie však každý mal to šťastie môcť sa na našich akciách zúčastniť. Preto prinášame aj krátky prehľad noviniek a vychytávok, o ktorých by ste rozhodne mali vedieť! 😊


Prídavné pohony PAWS 

Prídavný pohon je určený predovšetkým pre mestské prechádzky. Avšak s dojazdom až 40 km by ste zašli aj ďalej! 

Nepotrebuje žiadne úpravy rámu ani ďalšie doplnky k vášmu invalidnému vozíku. Jednoducho môžete vyraziť na cestu hneď! Upínací systém je natoľko praktický, že pohon je kompatibilný so širokou škálou vozíkov so skladacím aj pevným rámom. 

  • Štandardná lítium-iónová batéria 48 V11,2 Ah/557Wh 🔥

Chceli by ste si prídavný pohon vyskúšať? Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a my vám ho radi peivezieme na skúšku až k vám domov. 😊

Kočík JOSI a JOSI PRO

Užívajte si aktivity vonku s celou rodinou! 

Ide o viacúčelové kočíky pre obľúbené outdoorové aktivity vrátane behu, lyžovania, či turistiky. Sú určené pre deti a dospievajúcich s komplexnými špeciálnymi potrebami. 

K dispozícii je široká škála vybavenia, vrátane bežeckého kolesa, posturálnych podpier a veľa iného. 

Štandardný integrovaný sedací systém je vhodný pre mnohých užívateľov a je možné ho prispôsobiť pridaním prvkov, ako je opierka hlavy alebo klin a hrudná opierka, ktoré sa dajú použiť na ďalšiu stabilizáciu polohy pri sedení.

Ak chcete vedieť viac o výhodách JOSI kočíkoch, navštívte => https://letmo.sk/kocik-josi-pro/ 

rehabilitačný kočík pre hendikepované deti - Josi pro

GEMINO 30 Carbon

Vyznačuje sa extrémnou pevnosťou a robustnosťou v kombinácii s nízkou hmotnosťou. Chodítko so šírkou iba 800 mm je navrhnuté s ohľadom na vaše pohodlie a potešenie. Vďaka jednoduchému nastaveniu výšky sú ergonomické rukoväte na tlačenie vždy v správnej, pre vás stabilnej, polohe.

Napriek veľmi nízkej hmotnosti je Gemino 30 Carbon mimoriadne stabilné a vždy poskytuje bezpečný zážitok z jazdy v interiéri aj exteriéri. Dokonca ani dlažobné kocky alebo nerovné cesty nepredstavujú žiadny problém!

Čerešničkou na torte je, že ho ľahko zložíte do kompaktných rozmerov, takže ho uložíte takmer kdekoľvek. Dokonca, ho v prípade potreby zdvihnete aj jednou rukou! 

Ak si chodítko chcete vyskúšať v interiéri či exteriéri, dohodnite si nezáväznú konzultáciu! 😊

Karbonove choditko Gemino 30 Carbon

 

QUICKIE Q50 Carbon – najľahší skladací elektrický vozík 

Cesty na dlhé vzdialenosti, rodinné pobyty, každodenné dochádzanie do práce…
Nech už je váš cieľ akýkoľvek, Q50 R Carbon je váš dokonalý partner na cesty.

S hmotnosťou iba 14,5 kg (bez batérií) a vyrobený z prvotriednych uhlíkových vlákien si uľavíte od starostí (a odľahčíte si ruky), pretože viete, že tento elektrický vozík zdvihnete bez námahy. Dá sa zložiť za pár sekúnd a pohodlne sa uskladní aj na tých najtesnejších miestach (a to všetko bez vybratia batérie). Ste pripravení vyraziť von? Q50 R Carbon má silný a spoľahlivý výkon QUICKIE, ktorý vás dostane z bodu A-B (alebo dokonca z bodu A-Z vďaka predĺženému dojazdu až 24 km). A vďaka 5 pútavým akcentovým farbám prinesiete aj nádych štýlu všade, kam pôjdete.

Pre bližšie špecifikácie si určite pozrite našu stránku  https://letmo.sk/quickie-q50-carbon/

Skladací karbonový elektrický vozík QUICKIE Q50 Carbon

Opierka TARTA Active 

Táto chrbtová opierka spĺňa požiadavky na sedací systém pre dieťa aj pre dvojmetrového chlapa! 😱

Ide o pevné operadlo s možnosťou pridania bočných pelot a amozrejmosťou je možnosť výberu rôznych šírok a výšok. Odnímateľný mechanizmus neobmedzuje možnosti skladania vozíka a umožňuje uhlové polohovanie aj na vozíku, ktorý má pevnú opierku chrbta. 

PROGEO Tekna Tilt

Polohovací invalidný vozík, ktorý je jedinečný svojimi vlastnosťami, ako je ľahkosť a skladnosť, v kombinácii s inovatívnym systémom naklápania, vyzdvihuje zvláštnosti, ktoré je ťažké nájsť vo výrobkoch tohto segmentu. Okrem zvýšenia odolnosti voči zaťaženiu sa zlepšili a rozšírili možnosti nastavenia. 

Ak chcete o rozšírených možnostiach nastavenia vedieť viac, dohodnite si konzultáciu a presvedčte sa sami!

Polohovací vozík Progeo Tekna Tilt

PROGEO Exelle (Junior)

Tento vozík je skvelým spoločníkom pre mladých používateľov, ktorí túžia po praktickosti, pohodlí a výnimočnom dizajne. Je vybavený odsadeným predným rámom s nastaviteľnou stupačkou. Jeho široká škála nastaviteľných parametrov, ako je šírka a hĺbka sedačky, výška sedačky a chrbtovej opierky, umožňuje prispôsobiť vozík individuálnym potrebám. Exelle Junior je ľahký a prenosný, čo zjednodušuje manipuláciu a prepravu.

Ak sa chcete o vozíku pre vášho juniora dozvedieť viac, dohodnite si nezáväznú konzultáciu! 😊

Detský invalidný vozík Progeo Exelle

Ovládač rýchlosti na SmartDrive

Pohon mechanického invalidného vozíka môže veľmi zaťažovať ramená a viesť k vážnym problémom v budúcnosti. Systém SmartDrive je revolučným riešením, ktoré vám ponúka široké spektrum ovládacích prvkov a sledovanie aktivity, aby vám poskytol dokonalú asistenciu a minimalizoval opakované zaťaženie. Viac o týchto možnostiach sa dozviete v článku.

Living_Spinal_Speedcontrol_Dial_No_Extended_Mount__15045

PERMOBIL Explorer Mini

Explorer Mini je typom elektrického vozíka, ktorý uľahčuje samo-iniciovaný pohyb a prvotné objavovanie u malých detí vo veku 12 – 36 mesiacov s poruchami mobility. Je navrhnutý tak, aby podporoval raný vývoj. Explorer Mini je ergonomické vozidlo s viacerými možnosťami prenosu váhy, ktoré pomáhajú podporovať bezpečné, stabilné vzpriamené polohy a zároveň poskytujú možnosť zlepšiť silu, vytrvalosť a posturálnu kontrolu tela.

Elektrický vozík Permobil Explorer Mini

 

 

Opierky PHYSIO

Či už potrebujete s PHYSIO Posture pokryť komplexnjšie potreby alebo siahate po extrémnej ľahkosti s PHYSIO Air, ich inovatívny systém a nastaviteľnosť uľahčuje použitie a prispôsobenie akémukoľvek typu invalidného vozíka, pričom jednoduchosť a rýchlosť nasadenia sú bezkonkurenčné.

Chrbtová opierka na invalidný vozík Physio Posture Chrbtová opierka na invalidný vozík Physio Air


A je toho omnoho viac… na to sa už príďťe však pozrieť do jedného z našich showroomov! 😊 Naše pobočky aj otváracie hodiny nájdete tu => https://letmo.sk/kontakt/

A, samozrejme, nájdete u nás aj antidekubitné sedačky do auta / lietadla ako doplnkový sortiment, rovnako ako aj kompletný stály sortiment QUICKIE / BREEZY / JAY / PERMOBIL.

Budeme sa na vás tešiť!

Napíšte váš názor