Vozík Permobil v programe LEGO Ideas

Vozík Permobil v programe LEGO Ideas

Drahí priatelia a fanúšikovia vozíkov Permobil – potrebujeme VAŠU pomoc, aby sa najúžasnejšia sada LEGO stala skutočnosťou!
📢
Sme nesmierne nadšení, že sa s vami všetkými môžeme podeliť o našu nedávnu prihlášku do programu LEGO IDEAS! Prihlásená je stavebnica Permobil F5 Corpus VS s plne funkčným vertikálnym stojanovým mechanizmom, presne ako v skutočnej verzii!

 

 

Model meria 160 mm na dĺžku, 120 mm na šírku a 170 mm na výšku a skladá sa z niečo vyše 400 dielikov. Nápad dal dokopy kreatívny vedúci inžinier Permobil Anton Danielsson a dúfame, že sa v blízkej budúcnosti stane skutočnou kúpiteľnou sadou Lego.

 


✅ Aby sa návrh stal skutočnosťou, musí najprv dosiahnuť 10 000 jedinečných hlasov. Ak chcete hlasovať, prejdite na tento odkaz: https://ideas.lego.com/projects/256f1aad-6be6-4eb4-ae36-76b0ccfd31cd?fbclid=IwAR0_Dazd-H7hjWYbv8aJEqW6PdAx3WpD9KxaLbYTYyOyrbwftjLE-knxR9E
Keď sa tam dostanete, budete si musieť vytvoriť účet LEGO IDEAS, aby ste mohli hlasovať (možno ho už máte).
Ak si chcete vytvoriť účet, kliknite na tlačidlo PRIHLÁSIŤ sa v pravom hornom rohu webovej stránky alebo na žlté tlačidlo PODPORA vpravo. Proces registrácie trvá len niekoľko minút.
Nezabudnite sa o túto informáciu podeliť so všetkými, ktorých poznáte. Spoločne to môžeme dosiahnuť! Budeme vás priebežne informovať o pokroku.

 

Ďakujeme!

 

 

Napíšte váš názor