Chodítko Gemino 30 Carbon

540,00

Ľahké skladacie chodítko s elegantným a moderným dizajnom s hmotnosťou 5,6 kg

-
-

Popis

Ľahký karbónový skladací rolátor s hmotnosťou 5,6 kg

Gemino 30 Carbon s hmotnosťou 5,6 kg je ľahké skladacie chodítko s elegantným a moderným dizajnom. Disponuje vynikajúcim prevedením a je ideálnym spoločníkom na každodenný život a cestovanie.

Karbon sa vyznačuje extrémnou pevnosťou a robustnosťou v kombinácii s nízkou hmotnosťou, a preto sa používa všade tam, kde sú na výrobok kladené vysoké nároky. Napriek veľmi nízkej hmotnosti je Gemino 30 Carbon mimoriadne stabilné a vždy poskytuje bezpečný zážitok z jazdy v interiéri aj exteriéri. Dokonca ani dlažobné kocky alebo nerovné cesty nepredstavujú žiadny problém!

Karbonove choditko Gemino 30 Carbon

Ľahko sa skladá na prepravu

Vďaka patentovanému systému Fold-and-Click sa rolátor Gemino 30 Carbon zloží do kompaktných rozmerov a automaticky sa zaistí (nie je potrebný žiadny spojovací prvok). Spolu s nízkou hmotnosťou sa dá rolátor ľahko zdvihnúť a uložiť – v prípade potreby dokonca len jednou rukou!

Karbonove choditko Gemino 30 Carbon

Pohodlná chôdza

Ľahký rolátor Gemino 30 Carbon je navrhnutý s ohľadom na vaše pohodlie a potešenie. So šírkou iba 800 mm sa môžete ľahko pohybovať v úzkych a malých priestoroch. Vďaka jednoduchému nastaveniu výšky sú ergonomické rukoväte na tlačenie vždy v správnej polohe. Anatomicky tvarované rukoväte navyše poskytujú dodatočné pohodlie a oporu počas používania.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chodítko Gemino 30 Carbon”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.