Chodítko Gemino 30 Parkinson

Doplatok pacienta od 795 €

Chodítko pre ľudí s Parkinsonovou chorobou.

Od795,00
0 €
od 795 €

Popis

Chodítko pre ľudí s Parkinsonovou chorobou

Niektorí potrebujú trochu viac pomoci, aby kráčali bezpečne. Ak máte Parkinsonovu chorobu, môžete byť jedným z nich. Pamätali sme na Vás pri vývoji tohoto chodítka, ktoré sme Vám “ušili na mieru”. Chodítko plne zohľadňuje Vaše špeciálne potreby. S Geminom 30 Parkinson môžete ísť vonku bezpečne!

 


Nastaviteľné spomalenie

Gemino 30 Parkinson je vybavený spomaľovačom bŕzd, ktorý poskytuje dodatočný odpor a napomáha tak plynulej chôdzi. Potrebujete väčší, alebo menší odpor? Stupeň odporu môžete jednoducho nastavovať podľa potrieb.

 

 

 

 

 


brzda Gemino ParkinsonZvýšenie bezpečnosti s reverzným brzdovým systémom

 

Reverzný brzdový systém je ďalšou skvelou funkciou Gemina 30 Parkinson. Chodítko okamžite zastaví, keď potrebujete. To zvyšuje bezpečnosť hlavne pri chôdzi, keď je vonku námraza.

 

 

 


Laserové zariadenie

 

Laserová čiara Vám môže pomôcť pustiť sa opäť do kráčania, keď ste zastali. Laserovú čiaru aktivujete stlačením tlačítka na úchopových rúčkach. Čiara sa zobrazí na zemi, a tak môžete kráčať cez ňu znova a znova.

Viac aj v tomto článku: https://letmo.sk/pouzitia-rolatora-gemino-parkinsona-choroba/

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ocenený dizajn

Gemino 30 nie je len pomôckou pri chôdzi. Gemino 30 získalo ocenenia uznávané medzinárodnými dizajnérskými inštitúciami, ako napríklad reddot a iF. Ľahký a moderný dizajn, inovatívna funkčnosť, vysokokvalitné materiály pre jednoduché a bezpečné používanie.

 

 

 

 

 

 


Chodítko Gemino Parkinson

 

 

 

Ďalšie informácie

Farba rámu

strieborná

Hmotnosť

7,6 kg

Nosnosť

130 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chodítko Gemino 30 Parkinson”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.