Firefly Upsee

648,00

Upsee je vertikalizačná pomôcka, ktora umožňuje deťom s pohybovými ťažkosťami stáť a hýbať sa za pomoci dospelého človeka.

Popis

Upsee je vertikalizačná pomôcka, ktorá umožňuje deťom s pohybovými ťažkosťami stáť a hýbať sa s pomocou dospelého človeka.

Upsee otvára deťom s motorickým postihnutím dosiaľ nepreskúmaný svet pohybu po vlastných nohách. Uľahčuje im postupne prenášať hmotnosť, trénovať polohu v stoji a chôdzu s pomocou dospelej osoby.

To všetko umožňuje deťom zažiť výhody vzpriameného pohybu a vytvára im tak príležitosť komunikovať so svojimi vrstovníkmi z očí do očí. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

 


 

Dostupné veľkosti vyhovujú deťom vo veku 1 – 8 rokov s miernymi až stredne náročnými posturálnymi potrebami.

Upsee sa skladá z troch častí
• Detská vestička XS, S, M, L
• Bedrový pás pre dospelého (jedna štandardná nastaviteľná veľkosť)
• Dvojité sandálky

Upsee FireFly Leckey

 


 

  • Vhodné pre deti od 1 – 8 rokov s maximálnou váhou používateľa 25 kg.
  • Upsee sa používa na zlepšenie kontroly držania hlavy, dolných končatín a chôdze.
  • Dostupné v 4 veľkostiach: extra malé, malé, stredné a veľké.

 


Upsee veľkosti

upsee


UPSEE PROGRAM AKTIVÍT:

Pre Upsee bol vyvinutý špeciálny terapeutický program aktivít, v ktorom nájdete odporúčané aktivity vhodné na precvičovanie s výrobkom Upsee. Tieto aktivity pomáhajú rozvinúť mobilitu, jemnú a hrubú motoriku, komunikačné a iné zručnosti. Pričom dieťa sa aktívne spolu s rodičom a širším okruhom rodiny zapája do každodenných aktivít, čím sa zlepšuje jeho celkový vývoj.
program aktivít pre deti

 

 

 

 

 

 

 


Maminka Daníka:
Upsee FireFly Leckey„Měli jsme možnost zapůjčit si „chodítko“ Upsee. Zprvu jsem k němu měla jakýsi negativní postoj, ale dospěla jsem k názoru, že zkusit se má vše. Jelikož syn Daniel má těžké kombinované postižení a je ležící, tak „aplikace“ byla docela složitá, ale za pomoci druhé osoby to šlo skvěle. A ten pocit, že Daník „stojí, chodí“, byl k nezaplacení. Najednou ožil, výskal, máchal rukama a byl z něj úplně někdo jiný. Upsee jsme pojali jako formu zábavy a hry. Na ně jaké dlouhé chození a pilování chůze to pro nás není, ale pro osoby, které jsou na tom po zdravotní stránce (nebo spíše fyzické a psychické) lépe, je to „pecka“, kterou mohu vřele doporučit.“

 


Rodiče Jakuba:
“Kuba byl od začátku velice nadšený a vydržel chodit dlouho. Po nějakém ča- se už to začal brát jako cvičení a ne vždy se mu chtělo chodit. Pokud je ale v dob- ré náladě a má dost sil, zvládne s námi i chůzi po zahradě, do lesa, má rád chůzi po schodech. Vidí svět z jiné perspektivy, nemusí jen sedět nebo ležet.”


UpSee článok

 

Preskúmajte ďalšie skvelé produkty FireFly pre najmenšie deti.

 


 

vertikalizátor návod

 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Firefly Upsee”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.