Rok 2022 očami LetMo

Rok 2022 očami LetMo

Rok 2022 nebol jednoduchý. Po pandémii, z ktorej sme sa pomaly dostávali, prišla hrozná udalosť na Ukrajine, ktorá v nás vyvolala strach, ale aj pocit spolupatričnosti a ochoty pomôcť. Práve pomoc drží ľudstvo pokope. Poslaním spoločnosti LetMo je pomáhať. Ďakujeme, že našu pomoc prijímate, ste tu s nami a budujete silnú komunitu. Dovoľte mi vás v mene spoločnosti LetMo previesť rokom 2022, ktorý sme spolu zvládli a môžeme sa opäť pýšiť spoločnými úspechmi.

Nový showroom

Letmo Banská Bystrica

Banská Bystrica bola dlho srdcom a centrálou spoločnosti LetMo. Rozhodli sme sa však sprístupniť tieto priestory aj pre vás a dať im komunitného ducha, rovnako, ako to je aj v zabehnutých Piešťanoch. Radi vás tu kedykoľvek privítame. 🙂


Kontaktná kancelária v Rožňave

Na uľahčenie komunikácie s klientmi sme otvorili ďalšiu kontaktnú kanceláriu. Nie je to však klasický showroom, ale slúži na osobné stretnutia s naším konzultantom. Stretnutia sú preto vždy možné až po dohode a na toto stretnutie vám náš kolega pripraví produkty, ktoré potrebujete vidieť a vyskúšať. Bude k vám však o krok bližšie. Stačí, ak nám napíšete na info@letmo.sk alebo vyplníte akýkoľvek formulár na webe. Garantujem vám, že tu budú pre vás. 🙂

Letmo Rožňava


Noví členovia LetMo rodiny

Pribudlo vás mnoho. Spolu dnes tvoríte rodinu 2753 spokojných klientov, ktorých potreby sa snažíme neustále napĺňať.


Komunitné dni a udalosti

Zažili sme spolu tematické dni v rôznych kútoch Slovenska. Zrýchlili sme vaše vozíky, ale aj predstavili nové pomôcky a vychytávky pre deti a tých najmenších.

Hlavnou hviezdou bol kočík Josi Wismi. Nemecká novinka, ktorá vyrieši problém so skladaním, odpružením aj polohovaním. Taktiež sme predstavili detskú verziu chodítka – Leckey MyWay. Mnohí z vás sa týmto pomôckam príjemne potešili, pretože vám aj vašim deťom zabezpečujú väčšiu slobodu pri výletoch a cestovaní.

Leckey Myway

Zúčastnili sme sa aj festivalu Pohoda, na ktorom sme pre vás pripravili servisný a relaxačný stánok.

Festival Pohoda


Unikátne riešenie e-mobility

Predstavili sme revolučné riešenie – Klaxon Twist. Jeho funkcie prekvapili všetkých. Praktické kombinácie a schopnosť prekonávať diaľky sa jednoducho nevyrovnajú ničomu, čo sme doteraz poznali.


Nový e-shop 4handi.com

Zjednotili sme vychytávky pod jednu strechu, čím sme vám uľahčili proces objednávania a zrýchlili dodanie drobností, ktoré si viete rýchlo objednať a v priebehu niekoľkých dní mať doma.


Letmo PLUS+

Vytvorili sme virtuálny priestor plný vzdelávania, osvety, ale aj zliav a výhod pre členov. Pravidelne tento kanál plníme exkluzívnym obsahom. Nenechajte si nič ujsť a zaregistrujte sa. 🙂


Oslávili sme 18. narodeniny

Vidíme a plánujeme lepší svet, než je teraz. A odmietame sa podriadiť autoritám a starým štruktúram. Ako každý, kto má osemnásť. 🙂

Ďakujeme vám, že ste s nami!


Nové vozíky

Do sortimentu sme pridali vozíky PROGEO. Európsku značku ste si ihneď obľúbili, čomu sme sa nesmierne tešili. V ponuke nájdete plne hradené vozíky, ale aj vozíky, ktoré sú populárne medzi doplatkovými. Všetky ich nájdete TU.

Obrovskou novinkou v oblasti mobility pre deti sú nové kompaktné elektrické vozíky pre deti a tínedžerov (Quickie Kids a Quickie Teens) a Quickie Q300.


Školenia a veletrhy

Kvôli vám aj za hranice! 💪🏻 V októbri náš tím vycestoval až do Švédska, priamo do fabriky Permobil. Celý týždeň sme sa testovali, trénovali a zdokonaľovali. Získali sme nespočetne veľa informácií o technológiách, ktoré využívajú modely v našej ponuke. Sú naozaj prepracované. 

Aj veľtrh v Düsseldorfe priniesol množstvo noviniek, ktoré vám postupne predstavíme v nasledujúcich mesiacoch.


Letmo Banská BystricaPodpora vozičkárov z Ukrajiny

V neposlednom rade treba spomenúť, že, žiaľ, našou tohtoročnou misiou bolo aj pomáhať tým, ktorí to potrebovali najviac.

Podarilo sa nám darovať niekoľko desiatok teplých fusakov, kočíkov, dosiek na presun, ale aj samotných vozíkov.

Obrovské ĎAKUJEME patrí našim dodávateľom, ktorí neváhali a ihneď podali pomocnú ruku.

 

 


Takto vyzerala naša spoločná Letmo „jazda” rokom 2022 a my vám z celého srdca ďakujeme za dôveru a krásne momenty, ktoré s vami môžeme zažívať.

Na záver Vám chcem v mene celého Letmo tímu popriať pokojné Vianoce prežité v kruhu najbližších a veľa zdravia do nového roka! 🙂

Tešíme sa na všetky nové výzvy a úspechy, ktoré nám prinesie rok 2023.

Mirek Zeman

Napíšte váš názor