Opäť spolu v LetMo (Piešťany, Banská Bystrica)

Opäť spolu v LetMo (Piešťany, Banská Bystrica)

Napriek smutným udalostiam a záberom od našich východných susedov prináša príchod jari so sebou príjemné zmeny. Jednou z nich je aj uvoľňovanie opatrení a možnosť opäť sa stretávať a organizovať menšie podujatia pre našu komunitu, kedy si môžeme vážiť jeden druhého, vidieť sa a zdieľať naše zážitky. Neváhajte sa pridať aj Vy.

Špeciálnu pozornosť si zaslúži práve Banská Bystrica, ktorá slúžila ako sídlo a srdce spoločnosti LetMo. S radosťou Vám oznamujeme, že v týchto dňoch otvárame nový showroom, ktorý budete môcť pravidelne navštevovať. Tešíme sa, ako Vás privítame na našom prvom komunitnom dni v nových priestoroch.


Čo nás čaká?

Každý je vítaný a s určitosťou môžeme povedať, že si nájde “to svoje”. Drobný servis, komunitnú atmosféru, vozíky od značky Progeo či novinky z detského sortimentu, ale aj staré známe klasiky.

Vozíky Progeo

Novinkou v LetMo sú elegantnékonfigurovateľné vozíky, ktoré Vás svojou ľahkosťou, dizajnom a funkcionalitou príjemne prekvapia. Vášmu oku ulahodia aj rôzne farby, v ktorých Vám Progeo vozíky ukážeme. Skladacie či pevné, všetky sú ultraľahké a technicky vynikajúce.

Autá so zníženou podlahou

Pre vozičkárov, ktorí sa chcú voziť bezpečne. Je náročné neustále myslieť na to, ako Váš vozík zmestiť do osobného auta. Preto sa neustále snažíme prinášame prostriedky a produkty, ktoré uľahčia Váš život. Jednými z nich sú aj prispôsobené vozidlá Ford a Peugeot.

Leckey BeMe

Ako prvý vyzdvihujeme nekonečne konfigurovateľný, revolučný sedací systém, ktorý kladie vývoj na nezávislosť dieťaťa do absolútneho popredia.

Leckey MyWay

Predstavíme si aj zariadenie na mobilitu vo vzpriamenej polohe, ktoré pomáha deťom, ktoré nedokážu samostatne stáť alebo chodiť pohybovať sa po okolípomocou dolných končatín.

Bezplatná prehliadka vozíkov

Naši servisní technici dofúkajú kolesá, dotiahnu skrutky, vyčistia vozík a skontrolujú funkčnosť, (ne)nájdu vady. Do letnej sezóny plnej výletov predsa treba vstúpiť v plnej paráde s vozíkom, ako sa patrí, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Dobre známy sortiment

Samozrejme, je Vám plne k dispozícii ucelený sortiment vozíkov Permobil, Quickie, Breezy, ale aj sedacia systémy Jay, Roho, Spex, Tarta a mnoho ďaľšieho.


 

Nemôžete sa zúčastniť?

Využite možnosť bezplatnej konzultácie a my za vami prídeme kamkoľvek. Stačí vyplniť formulár na našej stránke.

 

Napíšte váš názor