Zádržný systém – autosedačka Hercules Small

Od1 945,00

Špeciálny zádržný systém HERCULES Small je koncipovaný na prepravu väčších hendikepovaných detí, tínedžerov a dospelých do 50 kg v motorových vozidlách. Nákup je možné realizovať prostredníctvom príspevku od ÚP.

Popis

NA CESTÁCH BEZPEČNE

Tento špeciálne navrhnutý zádržný systém pre deti nielenže spĺňa súčasné bezpečnostné normy, ale je tiež navrhnutý tak, aby spĺňal budúce požiadavky, ktoré budú platiť od septembra 2023. Hercules Small, testovaný podľa najnovšej normy R129, ktorá zohľadňuje čelný aj bočný náraz, ponúka vysokú úroveň bezpečnosti a účinnú ochranu vášho dieťaťa. Nákup je možné realizovať prostredníctvom príspevku od ÚP.

 

INŠTALÁCIA

Nová sedačka Hercules Small sa niekoľkými pohybmi zápästia zloží do tenkého, ľahko prenosného formátu. To nielen zjednodušuje inštaláciu v automobile, ale taktiež zaisťuje, že sedačku možno ľahko prepravovať a priestorovo úsporne skladovať aj v obmedzenom objeme batožinového priestoru (príklad na obrázku: VW Polo).

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

VÝŠKA OPIERKY

Opierku chrbta je možné plynulo výškovo nastaviť o 24 cm, takže ju je možné kedykoľvek prispôsobiť rastu dieťaťa. Hlava je udržovaná v optimálnej polohe vďaka plynule a asynchrónne nastaviteľnej opierke hlavy.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

VEDENIE NÔH

Úzci aj širocí používatelia (so šírkou sedadla od 29 do 38 cm) majú vždy dobrú oporu. Panvové a nožné vedenie, ktoré rastie s užívateľom, je plynulo a individuálne nastaviteľné pre každú stranu – taktiež asynchrónne.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

CRASH TEST

Norma R129 pre autosedačky kladie zvláštny dôraz na zvýšenú ochranu v prípade bočného nárazu a kladie vyššie nároky na systém pásov a ukotvenie vo vozidle. Okrem bezpečnosti pri náraze je vyžadovaná aj vhodnosť na použitie, prísne sa testuje ergonómia a materiály s nízkym poškodením.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

BUDE SEDIEŤ DO MÔJHO AUTA?

Ak chcete zistiť, či sa sedačka zmestí do Vášho automobilu, vyskúšajte ju priamo v aute. V maximálnej výške chrbta by mala byť vzdialenosť aspoň 5 cm medzi temenom hlavy a strechou vozidla, aby sa zabezpečilo, že aj vysokí užívatelia môžu stále pohodlne sedieť.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

 

 

Aké doplnky oceníte?

OTOČNÁ ZÁKLADŇA

Otočná základňa je veľmi pohodlným doplnkom na jednoduché nakladanie pasažiera do vozidla. Umožňuje otočiť sedačku z auta a po zapnutí päťbodového pásu ju opäť vrátiť späť.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

ISOFIX

Adaptéry Isofix sú praktické pre vozidlá vybavené týmto systémom.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

PREDĹŽENIE HĹBKY SEDU

Plynulo nastaviteľná o 6 cm na individuálne prispôsobenie rastu dieťaťa.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

BOČNÉ PELOTY

Pre pevnejšiu a kvalitnejšiu podporu správneho sedenia je možné vybaviť zádržný systém bočnými pelotami.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

KOLENNÁ OPORA

Ak je potrebné bočné vedenie, je možné sedačku doplniť kolennou oporou.

 

OPORA HLAVY

Pri opierke hlavy je možné zvoliť bočné predĺženie.

Zádržný systém Thomashilfen Hercules Small

 

PRÍDAVNÉ POLSTROVANIE HLAVOVEJ OPIERKY

Na stabilnejšiu fixáciu a zmenšenie priestoru pre hlavu je možné zvoliť prídavné polstrovanie.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zádržný systém – autosedačka Hercules Small”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.