Sedací systém Squiggles Seat

Od2 350,00

Leckey Squiggles Chair je neoceniteľným prostriedkom v snahe o správne sedenie a odpočinok pre malé deti so špeciálnymi potrebami pri zachovaní zábavy.

Popis

Terapeutické polohovacie zariadenie Leckey Squiggles Chair je neoceniteľným prostriedkom v snahe o správne sedenie a odpočinok pre malé deti so špeciálnymi potrebami pri zachovaní zábavy. Najdôležitejšou vlastnosťou je zabezpečenie panvovej stability pri sedení. Množstvo pelôt, možnosť polohovania, komfortné zabezpečenie výšky a mobility zariadenia zaisťuje optimálnu podporu a pohodlie pre dieťa pri vykonávaní bežných činností. Squiggles stolička je vhodná pre deti od 1 do 5 rokov.

 


 

 


Produktové video:

 


Odbalenie a montáž:

 


Pripevnenie popruhov a poťahov

 


Farby poťahov

Squiggles


Fixačné prvky

Squiggles


Ostatné príslušenstvo

Squiggles


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Návod na použitie nájdete tu
návod na použitie Leckey

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sedací systém Squiggles Seat”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.