ROHO Hybrid Select

Sedačka ROHO® Hybrid Select má ergonomicky tvarovaný dizajn vyrobený z kombinácie peny a vzduchu.

,

Popis

Pokročilé hybridné sedačky Roho ponúkajúce nastaviteľnú ochranu kože a voliteľné odľahčenie

Sedačka ROHO® Hybrid Select má ergonomicky tvarovaný dizajn vyrobený z kombinácie peny a vzduchu. Tento hybridný vankúš má možnosti polohovania s využitím ISOFLO® Memory Control pre dve časti ROHO® a odnímateľnú IT vzduchovú vložku, ktorá umožňuje odľahčenie v centrálnej časti. Vankúš Hybrid Select má tiež jedinečne tvarovanú penovú základňu z vysoko pružnej peny s hlbokým kontúrovaním na nohy a výrezom, ktorý poskytuje úľavu kostrči.


ISOFLO® Memory Control

Pomocou ovládania ISOFLO Memory Control na vankúši série ROHO Select môžete ľahko nájsť a nastaviť správnu polohu pre optimálne ponorenie panvy a ochranu pokožky. Poskytuje vám maximálnu kontrolu nad úrovňou nafúknutia vďaka čomu si ľahko zabezpečíte správnu polohu. Nachádza sa v prednej časti všetkých vankúšov série Select a je ľahko dostupný, jednoduchým stlačením tlačidla vám poskytuje možnosť prispôsobenia a vykonať úpravy počas sedenia. Ovládací prvok ISOFLO je pre jednoduché použitie farebne odlíšený – zelený je otvorený, červený je zatvorený. Pri otvorenom ovládaní ISOFLO Memory Control môže vzduch voľne prúdiť v celom vankúši, podobne ako v jednokomorovom vankúši ROHO. Pri zatvorenom ovládači ISOFLO Memory Control sa vzduch uzamkne v jednotlivých priehradkách, ktoré ponúkajú možnosť polohovania a zabezpečujú stabilitu.


 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ROHO Hybrid Select”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.