Spoločnosť Sunrise Medical získala dve ocenenia Voľba predajcov roka 2023

  • Domov
  • Blog
  • Ocenenia
  • Spoločnosť Sunrise Medical získala dve ocenenia Voľba predajcov roka 2023

Spoločnosť Sunrise Medical získala dve ocenenia Voľba predajcov roka 2023

Spoločnosť Sunrise Medical, svetový líder v oblasti inovatívnych riešení pre mobilitu, s potešením oznamuje, že dva z jej nových produktov získali ocenenie THIIS Retailers’ Choice of the Year 2023, ktoré udeľuje THIIS MAGAZINE zo Spojeného kráľovstva. Prestížne ocenenia získali mechanický invalidný vozík QUICKIE QS5 X a ľahký skladací elektrický vozík Q50 R Carbon.

Ocenenie THIIS Retailers’ Choice of the Year Award je ocenením výnimočných výrobkov v oblasti mobility, ktoré vybrali vedúci predstavitelia podnikov a maloobchodníci. Víťazi sú vyberaní na základe inovácií, výkonu a ich vplyvu na trh.

Spoločnosť Sunrise Medical je poctená, že manuálny invalidný vozík QUICKIE QS5 X aj ľahký skladací elektrický vozík Q50 R Carbon získali toto prestížne ocenenie, ktoré posilňuje náš záväzok poskytovať špičkové riešenia mobility, ktoré zlepšujú život používateľov na celom svete.

Spoločnosť Lifestyle & Mobility, popredný predajca mobilných zariadení na britskom trhu, vybrala QUICKIE QS5 X ako výrobok roka v oblasti manuálnych invalidných vozíkov. Darren Macey, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Lifestyle and Mobility, povedal:

QUICKIE QS5 X predstavuje revolúciu v jednoduchom skladaní vďaka technológii FreeFold, inovatívnej konštrukcii krížových výstuh, ktorá znižuje silu pri skladaní a šetrí 40 % energie pri každom zložení. Jeho hliníkový rám je vyrobený z tepelne upraveného hliníka série 7000. Všetky tieto prvky na zníženie hmotnosti sa podarilo zakomponovať bez toho, aby sa znížili schopnosti používateľa, pohodlie alebo štýl. QUICKIE vytvoril invalidný vozík pre aktívnych používateľov, ktorý je teraz cenovo dostupnejší pre širší okruh používateľov.”

V oblasti elektrických vozíkov sa Q50 R Carbon rýchlo stal senzáciou odvetvia mobility a získal prestížne ocenenie THIIS Retailers’ Choice of the Year. Spoločnosť Ableworld, popredný maloobchodný predajca pomôcok pre mobilitu, vybrala model Q50 R Carbon ako výnimočný elektrický vozík roka. Rhian Pita, marketingová manažérka spoločnosti Ableworld, povedala:

“V spoločnosti Ableworld sme veľmi hrdí na to, že vyberáme výrobky, ktoré nielenže spĺňajú potreby našich zákazníkov, ale zároveň stanovujú nové štandardy v tomto odvetví. Elektrický vozík Q50 R Carbon tieto očakávania nielen splnil, ale aj prekonal.

“Vďaka rámu z uhlíkových vlákien je to jeden z najľahších dostupných elektrických vozíkov, ktorý používateľom poskytuje takú úroveň ovládateľnosti a ľahkej manipulácie ako nikdy predtým. Od svojho uvedenia na trh sa Q50 R Carbon stal najpredávanejším elektrickým vozíkom spoločnosti Ableworld, ktorý si získal lásku a dôveru zákazníkov.”

Napíšte váš názor