Oficiálny videoklip k piesni „Nezlomní“

Oficiálny videoklip k piesni „Nezlomní“

Rok do XVII. PH Paríž 2024

Paríž čaká rok do otváracieho ceremoniálu hier, ktoré sa po prvýkrát v histórii budú konať pod spoločným názvom „Olympijské a paralympijské hry Paríž 2024“. Olympijské hry odštartujú 26. júla, paralympijské hry sa budú konať od 28. augusta – 8. septembra 2024. V pondelok 28. augusta je teda presný rok do začiatku paralympiády.

SLOVENSKO má aktuálne zabezpečených 9 miesteniek na PH 2024 (3 paraatletika, 3 paralukostreľba, 2 parastreľba, 1 paracyklistika). Predpokladaný počet športov je 9 s 25 až 30 športovcami. Predpokladaná veľkosť výpravy je 55 – 60 osôb.

K ročnému míľniku pripravil SPV intenzívnu reklamnú kampaň pod názvom Nezlomní, s rovnomennou titulnou piesňou, ktorá v premiére zaznie na festivale PARÁDA už 26. augusta. Tvárami kampane sú bývalá tenisová reprezentantka Karin Habšudová a tenista na vozíku TOMÁŠ MASARYK, ktorý bude v septembri prvým Slovákom na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku.

 

Predstavujeme Vám oficiálny videoklip k piesni „Nezlomní“. Interpreti: Peter Cmorik Band, Mário „Kuly“ Kollár, Lucia Bujnová, Michal Červienka.

 

 

Napíšte váš názor