Letmo-virtual

Letmo-virtual

Milí zákazníci,

žijeme v dobe, keď koronavírus obmedzil naše cestovanie a stretávanie sa. Niektorých ľudí to len obmedzuje, ale veľa našich klientov aj značne ohrozuje. Oproti minulosti nám ale pribudlo veľa možností, ako to ľahko technicky riešiť.

Spoločnosť Letmo dlhodobo buduje vzťah so svojimi zákazníkmi a práve teraz nám veľmi pomáha to, že si môžeme veriť a stačí nám virtuálne  “stretávanie”.

 

V prípade, že potrebujete čokoľvek z nášho odboru konzultovať, neváhajte nás osloviť na centrálnom maily info@letmo.sk. Následne vyzveme konkrétneho konzultanta, aby sa s Vami spojil.

 

Každý z nich ponúka niekoľko možností virtuálnej konferencie, vďaka ktorej Vás nielen počuje a uvidí, ale bude Vám môcť tiež ukazovať jednotlivé prezentácie produktov, technické detaily apod.

Myslím, že aj keď súčasnú situáciu vnímame s obavami, môžeme z nej ako spoločnosť vyjsť silnejší a s novými návykmi, ktoré nám umožnia efektívnejšie metódy komunikácie.

 

P.S.: Zákazníkov, ktorí nám takto uľahčujú komunikáciu a cestovanie, odmeňujeme zľavovým programom do nášho eshop.Letmo.sk

 

 

 

Napíšte váš názor