Ako dnes funguje LETMO?

Letmo Centrum Piešťany

Ako dnes funguje LETMO?

Pekný deň Vám všetkým!
Posledné týždne sú poznamenané veľkými obmedzeniami a množia sa otázky, v akom režime teraz funguje prevádzka Letmo.

Urobili sme niekoľko vylepšení, úprav a v túto chvíľu Vám dokážeme častokrát aj efektívnejšou formou poskytnúť všetky služby, na ktoré ste si zvykli.

 

 


videokonference LetmoLETMO VIRTUAL

Každý konzultant Letma má vytvorený svoj profil, v ktorom Vám ponúkne niekoľko spôsobov, ako spolu môžete zahájiť konferenčný video hovor. Môžete sa tak s ním vidieť aj počuť a prebrať akékoľvek otázky bez fyzického kontaktu.

Letmo eshop obrazovkaLETMO E-SHOP

Najdôležitejšie náhradné diely a veľa produktov, pri ktorých nie je nutná konzultácia môžete kúpiť priamo na e-shope LETMA. Za posledné mesiace tam pribudli stovky nových výrobkov, tak neváhajte a načerpajte inšpiráciu.

Letmo Poradna ObrazovkaLETMO PORADŇA

Základné úkony údržby zvláda veľa užívateľov samotných. Mnoho nápadov a rád nájdete tiež v sekcii Poradňa. Ak budete mať nápad na doplnenie, veľmi nám to pomôže (píšte prosím na info@letmo.sk).

servis vozikov LetmoLETMO SERVIS

Servisné úkony sú teraz nastavené tak, že Vám technik tesne pred príjazdom zavolá, Vy mu len pripravíte vozík predo dvere a celý proces servisu urobí vo svojom aute. Následne Vám vozík opäť pripraví predo dvere. Prípadná platba prebieha až následne a bankovým prevodom.

preprava_kamion_LetmoPOSTUPY

Asi nemusíme zmieňovať, že naši zamestnanci používajú rúška a antibakteriálne gély, či už na dielni, alebo na cestách. Dôležité je tiež upozorniť, že napr. vozíky idúce kamiónom z Nemecka, alebo Británie, sú vo vozidle niekoľko dní (prípadné vírusy by prežili len niekoľko hodín), takže aj z tohoto hľadiska sú vozíky považované za bezpečné.

elektrický vozík Quickie Q500MBATÉRIE

Nezabúdajte prosím nabíjať Vaše elektrické vozíky, aj keď ich teraz nepoužívate, alebo používate výrazne menej. Nenabíjané batérie sa môžu trvale poškodiť.
Je dobré zapnúť nabíjačku do vozíka aspoň raz za týždeň, aj keď nedošlo k žiadnemu pohybu vozíka.

Letmo Centrum PiešťanySHOWROOM PIEŠŤANY

Pobočka v Piešťanoch je teraz uzavretá, ale v prípade potreby je možné si dohovoriť individuálnu konzultáciu a všetko pre Vás pripravíme.

Držíme Vám všetkým palce,
prajeme pevné zdravie
a tešíme sa,
až sa uvidíme v lepších časoch.

Napríklad na niektorom z preložených
Salónov Vozickar.info.

 

Napíšte váš názor