TARTA Boost

od690,00

Čiastočne flexibilná chrbtová opierka s možnosťou výberu šírky, výšky a kontúrovania.

-
-

Popis

Novinka od spoločnosti TARTA – čiastočne flexibilná chrbtová opierka s možnosťou výberu šírky, výšky a kontúrovania. Pre tých, ktorí poznajú sortiment TARTA, je to ako medzistupeň medzi TARTA Active a TARTA Emys. Spája v sebe flexibilitu operadla Emys, ale zachováva si plný kontakt s povrchom chrbta.

Opierky TARTA Boost som sa prvýkrát dotkol vo februári 2023 a pri prvom kontakte som sa cítil skvele. Mnohí naši zákazníci poznajú flexibilné opierky TARTA Emys alebo TARTA Original. Táto je však niečo iné. Máte pocit stabilnej podpery, no keď sa chcete natiahnuť alebo vystrieť “cez operadlo”, krásne sa rozhýbe a hneď sa vráti späť. Viem si predstaviť, že to pomôže mnohým klientom, ktorí potrebujú nájsť úľavovú polohu.
Mirek Zeman – Letmo SK

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “TARTA Boost”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.