Opierka TARTA Emys

Od980,00

Opierka TARTA® Emys je modulárny systém schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. S každým „stavcom“ sa môže nastaviť zakrivenie v predozadnom smere.

Popis

 

Flexibilita

Vďaka konštrukcii z pružinovej oceli v centrálnej časti chrbtovej opierky a špeciálnemu modulárnemu systému chrbtová opierka Tarta EMYS zachováva maximálnu voľnosť trupu v natiahnutí do strán a do rotácií. Pokroková technológia a moderné materiály umožňujú prehnutie chrbtovej opierky až do 12,5° a pretáčanie okolo centrálnej osi až do ±8,5°.

Komfort

Chrbtová opierka TARTA Emys je vyrobená každému na mieru a preto je schopná riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. Polstrovanie je vyrobené z peny s odnímateľným a prateľným poťahom zo špeciálneho materiálu pre maximálny komfort.

Priedušnosť

Vďaka priestoru medzi jednotlivými lamelami a špeciálnemu poťahu polstrov je chrbtová opierka maximálne priedušná.


Reakcie zákazníkov

Anna Oroszová:

Opierka nemá chybu.
Je FANTASTICKÁ.
Ďakujem Anka…

 

 

 

 


Výška

3V – 27 cm
4V – 35 cm
5V – 43 cm

Hĺbka

STANDARD – 5,5 cm
CONTOUR – 9 cm
DEEP-CONTOUR – 14,5 cm

Veľkosť

M – pre vozíky so šírkou sedu 35 – 40 cm
L – pre vozíky so šírkou sedu 38 – 43 cm
XL – pre vozíky so šírkou sedu 40 – 45 cm

meyra-Tarta-EMYS_ft1

 


 

Tento chrbtový systém je vyvinutý odborníkmi v oblasti ergonómie, protetiky a dizajnu.

TARTA® je modulárny systém, a preto je schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. Jednou z najdôležitejších vlastností systému je extrémna pružnosť a schopnosť prispôsobiť sa. S každou časťou sa môže nastaviť zakrivenie ako v prednom aj zadnom smere (kyfotické či lordotické).

 


 

Systém je v základe tvorený z jednotlivých „stavcov“ spojených medzi sebou tvarovateľnými oceľovými pruhmi.

Na každý „stavec“ takto zostavenej “chrbtice” sa dajú pripevniť “rebrá” rôznych veľkostí a individuálne nastaviť ich sklon. Vieme zostaviť chrbtovú oporu presne podľa potrieb užívateľa vozíka.

Ergonomický chrbtový systém TARTA® je možné uchytiť na akýkoľvek vozík s pevným alebo skládacím rámom.

 

Tarta_chrbtova_opierka_invalidny_vozik

 


 

Tarta_chrbtova_opierka_invalidny_vozik

 


Uchytenie na skladací rám

screen1

 


 

Uchytenie na pevný rám

screen2

 


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Opierka TARTA Emys”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…